Eski ekran kartları nasıl değerlendirilir?

Daha fazla  
Meslek
makine teknikeri
Elimde birkaç tane çok eski modellerde ekran kartları var ve ben bunları çöpe atmak yerine bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Ne gibi tavsiyeler verirsiniz? Aynı şekilde DDR2 RAM'ler eski Pentium işlemciler anakartlar vb... Bunlar için de güzel fikirler varsa sevinirim.

Elimde birkaç tane çok eski modellerde ekran kartları var ve ben bunları çöpe atmak yerine bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Ne gibi tavsiyeler verirsiniz? Aynı şekilde DDR2 RAM'ler eski Pentium işlemciler anakartlar vb... Bunlar için de güzel fikirler varsa sevinirim.
Altın çıkar onlardan.

İkinci elde satabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satmak bence en mantıklısı ama satılmayacağını düşünüyorsan içini açabilir, inceleyebilir, sağlamlık testi yapabilirsin.

Hepsinden bağımsız bence retro oyun bilgisayarı kurabilirsin, bende hala mevcut zevk için yapmıştım.

Tüplü monitör, eski tip toplu mouse, milattan kalma bir klavye ile sistem yapmıştım. Diğer evimde şu anda, ara sıra açar Half-Life, Counter-Strike, Duke nukem, World of Warcraft frozen throne falan oynardım. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı