Eski laptopa harici GTX 950 takmak

Monsterity

Centipat
Evet başlıkta gördüğünüz gibi bilgisayarım şudur:
Cihaz Adı: DESKTOP-7FIDDQ4
Işlemci: AMD A8-7410 APU with AMD Redon R5 Graphics 2.20 GHz
Takılı RAM: 4 GB DDR3 SINGLE 998 MHz
Anakart: HP 82F7, AMD K16 IMC, KALBINI FCH (Bunu tam anlamadım. )

Ben laptopuma GTX 950 ya da o tarz bir ekran kartı takmak istiyorum, ayrıca elimde GT 730 var ama arkadaşlarım bunu kullanmak yerine GTX 950 tarzı bir ekran kartı almamı istiyorlar, sizce bu sistemde bir sıkıntı çıkartır mı, darboğaz vs?

Ekran kartı;

Kablo;
US $37.99 23% OFF|Bilgisayar ve Ofis'ten Grafik Kartları'de Yeni Pcie Pci E Pci Dizüstü Harici Bağımsız Video Kart Dock ekspres kart Mini Pci E Versiyonu Için V8.0 Exp Gdc Aliexpress.com'da | Alibaba Grup

Ayrıca sisteme 4 GB RAM almak istiyorum öneri link atabilir misiniz? Fiyat olarak bir fikrim yok ancak 100 TL'yi falan geçmezse güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
e-gpu dedigimiz bu olayin garantisi yoktur. Bazi laptoplarda calisir, bazilarinda calismaz. Hatta calisan laptopta bile bazi program ve oyunlarda calismayabilir. Mesela Dell Studio 1557 modelinde bu sistem calisiyor ama BF 1 oynamak istediginizde rastgele cokebiliyor.

Bu ise girmeden iyi arastirin. eGPU.io - Your Go-to Place for External GPU Solutions bu sitede laptop modelinizi arastirin daha once bunu yapan var mi ve hangi sorunlarla karsilasmis bulun.

Darbogaz olur mu bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı