Eski MacBook Pro alınır mı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Oyun hiç oynamıyorum. Yalnızca internette falan takılıyorum. Yani i5 işlemcili bir MacBook alsam da içine de SSD taksam, RAM'i de 16 GB yapsam ve macOS Catalina kursam olur mu? Alacağım MacBook maksimum 2012 model falan olsun istiyorum ve bütçem de 3000 lira.

Not: MacBook harici laptop önermeyiniz. Çünkü bir MacBook'um olmasını çok istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Oyun hiç oynamıyorum. Yalnızca internette falan takılıyorum. Yani i5 işlemcili bir MacBook alsam da içine de SSD taksam, RAM'i de 16 GB yapsam ve macOS Catalina kursam olur mu? Alacağım MacBook maksimum 2012 model falan olsun istiyorum ve bütçem de 3000 lira.

Not: MacBook harici laptop önermeyiniz. Çünkü bir MacBook'um olmasını çok istiyorum.

Aynı bütçede MacBook almak isteyen ve araştıran biri olarak; Catalina ile beraber sorun çıkarmaz diye biliyorum. 16 RAM ve SSD gayet makul olur. 2012 model de de sorun olmaz. O yıllarda çıkan Win laptoplardan daha da şık.

Windows cihaz tarafında Wi-Fi, GPU vb. destekleyen bir laptop bulabilir misin bilemiyorum. Düşük cycle (devir) bir MBA veya MBP daha iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı