Eski MacBook alınır mı?

Zamlar sağ olsun bütçem yetmiyor ne IPad'e, ne de M1 MacBook'a. 2. el eski bir MacBook nasıl olur? Logic Pro performansı önemli. Alma sebebim Logic Pro.

Alınmamalı bence güncelleme desteği kesilmiş bir cihaza o kadar para verilmez.

Hayır ama video edit yaparak renderlar aldım. Asıl işim web ama arada video editte yapıyordum. 2-3 ay öncesine kadar aktif haftanın altı günü günlük 10 saat falan kullanıyordum. Şuan yedek pc olarak duruyor. 15 bine 2015 15" pro alınır. Ram sonradan arttırılamıyor ram 16 olsun diski sonradan değiştirebiliyorsun.
Hocam 15000TL bile göz korkutuyor ya. Ableton deneyeceğim. Bir arkadaşım da Reaper önermişti. Aslında asıl amaç kayıt olduğu için iş görür belki. Bakayım.

Alınmamalı bence güncelleme desteği kesilmiş bir cihaza o kadar para verilmez.
Yani hocam o paraya hayvani bir sistem veya çok daha güçlü 2. ele bir laptop alabilirim. O yüzden zaten şüphe içindeyim.

Hocam 15000TL bile göz korkutuyor ya. Ableton deneyeceğim. Bir arkadaşım da reaper önermişti. Aslında asıl amaç kayıt olduğu için iş görür belki. Bakayım.

Yani hocam o paraya hayvani bir sistem veya çok daha güçlü 2. ele bir laptop alabilirim. O yüzden zaten şüphe içindeyim.

Aynen güzel bir sistem dizebilirsiniz daha sağlıklı olur zaten hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı