Eski monitörümü sattıktan sonra sorun olmamasına rağmen alıcı kusurlu dedi

tahademir

Hectopat
Daha fazla  
Dun eski monitörümu sari site uzerinden yuz yuze goruserek sattim. Satmadan once fotograf ve videolari gonderdim onayladi. Bulustugumuzda da inceledi sorun yok diye aldi. Simdi gelmis monitorde cizik cikti diyor. Attigim fotolar ve videolarda cizik yok. Adamda sorun yok diyerek teslim aldi. Şimdi de yaziyor avukat arkadasim var yargida konusuruz :D. Bunlara gercekten guluyorum. Sizle paylasayim dedim siz ne dusunuyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dun eski monitörümu sari site uzerinden yuz yuze goruserek sattim. Satmadan once fotograf ve videolari gonderdim onayladi. Bulustugumuzda da inceledi sorun yok diye aldi. Simdi gelmis monitorde cizik cikti diyor. Attigim fotolar ve videolarda cizik yok. Adamda sorun yok diyerek teslim aldi. Şimdi de yaziyor avukat arkadasim var yargida konusuruz :D. Bunlara gercekten guluyorum. Sizle paylasayim dedim siz ne dusunuyorsunuz?

Teslim ederken video aldınız mı onayladığına dair?

Eğer gerçekten anlattığınız gibi durup dururken çamura yatmaya başladıysa sizlik bir durum yok tabii ki.

Hiçbir şey yapabileceğini sanmıyorum, ama belli olmaz.

Muhtemelen fikir değiştirdi, başka bir ürün almak istiyor ve bu sebeple şimdi memnuniyetsizlik yapıyor.

Zor, böyle insanlarla uğraşmak zor. Kimse böyle durumlarla sınanmasın, böyle insanlar bitsin artık.

Cizik gercekten var bu arada fotografini atti ama ben verirken yoktu fotograf ve videosuda var satmadan hemen once monitorun.

Eğer gerçekten anlattığınız gibi durup dururken çamura yatmaya başladıysa sizlik bir durum yok tabii ki.

Hiçbir şey yapabileceğini sanmıyorum, ama belli olmaz.

Muhtemelen fikir değiştirdi, başka bir ürün almak istiyor ve bu sebeple şimdi memnuniyetsizlik yapıyor.

Zor, böyle insanlarla uğraşmak zor. Kimse böyle durumlarla sınanmasın, böyle insanlar bitsin artık.

Garip bir tipti zaten konusma tarzi falan.

Büyük ihtimal monitöre bir şey yaptı, geri parasını alıp size postalamak istiyor hocam.

1200 TL icin dava acarsada acsin elimde kanitlar var bosuna para harcar.

Cizik gercekten var bu arada fotografini atti ama ben verirken yoktu fotograf ve videosuda var satmadan hemen once monitorun.

Eğer sizin attığınız fotoğraflarda çizik bölgesi gözüküyor ise sorun olmaz bence.

Garip bir tipti zaten konusma tarzi falan.

1200 TL icin dava acarsada acsin elimde kanitlar var bosuna para harcar.

Korkutmaya çalışıyor muhtemelen kendi yaptı ise 1200TL için avukat vekalet ücreti ödemekten çekinir zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı