Eski oyun arkadaşlarınızı özlüyor musunuz?

Gerçek manada nefret ettiğim kişilerle bir daha hiç görüşmem zaten öyle bir insan bırakın arkamda olmayı oturduğum sokaktan geçmez, bu tür konulara aşırı takılıyorum öfke nöbetimde var,zaten genellikle nefret ettiğim insanlar kişiliği değişen bas baya k**pe olanlar.

Ensar vardı, Critical Ops oynardık. Öldü mü kaldı mı bilmiyorum.
Bir tane de CS:GO arkadaşım vardı, onunla eski hesabımda oynardık. Onunla 3 maç girince 3 kere üst üste hile gelmesi sonucu 38 seviye hesabımda bir mallık yapıp spinbot açmıştım.
CS:S tayfamız vardı.... Hep Rus sunucusunda hile açardık. Ben sadece WH açardım. Bir geri zekalı benim nickimi alıp spinbot açmıştı..... Sonra ben ban yedim o sunucudan bilgisayarım aşırı yavaşladı sonra kırıldı falan öyle şeyler oldu oyuna giremedim. 1 ay önce girince de baktım sunucu kapanmış başka bir sunucuda bir arkadaşımı gördüm nick değiştiğim için beni tanımadı tabi :(.

2004 gibi Half-Life 1 sunucularında takılırdık arkadaşlarla. 6 kişilik bir arkadaş grubuyduk. En son 2009 yılında Half-Life oynadık onlarla beraber. Tabii olmazsa olmaz Crossfire haritasında oynadık hep. Bir gün oyun oynarken saçma bir nedenden kavga çıktı. Sonucunda dağıldı grubumuz.

Neden ne diye soracak olursanız arkadaşlardan birisi oyunun heyecanıyla ağır küfür etti ama kimseye söylemedi oyuna küfür etti öyle. Tabii arkadaşın birisi üstüne alındı. Oradan kavga çıktı işte gerisi malum. Özlüyor muyum? Hem evet hem hayır. Özlüyorum çünkü güzel anılarımız oldu. Bir yandan da özlemiyorum çünkü çok fazla kavga çıkıyordu.

Geri
Yukarı