Eski oyun arkadaşlarınızı özlüyor musunuz?

@luci666 Has... Ciddi misin sen? :D Arada arkadaşları gelirdi, arkadaşlarına şunları şunları satıp parayı yapacağım diyordu. Ben de içimden he he diyordum. Ulan be, desene gidip dağıtmışım Şahin parasını. :D
Cidden piyasa şu anda uçuk seviyede kardeşlik. :D :D O zamanlar cidden de karakterler için Şahin falan takas teklif eden vardı. Şimdi ise ev teklif ediliyor. :D Bu işi ciddi ciddi yapıp, geçimini sağlayan çok sayıda insan vardır. Ancak benim söylediklerim buz dağının görünen yüzleri. +10 item basman (upgrade etmen) neredeyse imkansız. %1 gibi bir şansı vardı sanırım. O yüzden o kadar kıymetli. :D Youtube'da bir sürü video var. 10 dakika içerisinde 10.000-20.000 lira kaybedenler...

Cidden piyasa şu anda uçuk seviyede kardeşlik. :D :D O zamanlar cidden de karakterler için Şahin falan takas teklif eden vardı. Şimdi ise ev teklif ediliyor. :D
Vay anam vay neler dönmüş Serhat ya. :D Abicim, itemlerini yok edip senin kariyer planlamanı bozduğum için özür dilerim. Vurduğun yerler hala acısa da bana olayları daha açıklayıcı anlatsaydın itemleri okuttuktan sonra bir hamburgerine işi çözerdik. :D

@Antonio Montana Hocam oyun değilde,biraz konuyla alakasız olacak, ben ortaokul arkadaşlarımı özlüyorum. Bu sene meslek lisesinden mezun oldum, lisede ki arkadaşlarımın çoğu ortaokul arkadaşlarımın ortamını vermedi. Lisede, sınıfta çok iyi anlaştığım, yakın arkadaşım 1-2 tane idi ama ortaokulda sınıfın hepsiyle çok yakın, çok samimi arkadaştık. Ortaokulda ki arkadaş ortamını Lisede hiç yakalayamadım, hep "Lise ortamı çok güzel, ayrı bir şey, lisenin ortamı çok farklı." derlerdi ama ben hiç öyle güzel bir ortamla karşılaşmadım.
Ben de, gerçek hayatta tipine veya parana göre yargılanıyorsun ama sanalda kişiliğine göre.

Metin 2 ilk cıktığında oynamıştım. O zaman herkes oynuyordu ve kimse bir şey bilmiyordu.

Arkadaş ortamı iyiydi o zamanlar 🤠

Beraber level kasıp madalyan düsürmeye calısıyorduk.

At görevlerini yapıp atımızı zırhlamaya calısıyorduk.

Çölde metin keserdik. Vadide ruh taşı düşürmeye calısırdık.

2 GB RAM PC de oyun oynardık ama bizden mutlusu yoktu.

Benim okuldan veya mahalleden edindiğim hiç samimi arkadaşım yok. Sadece kuzenim o kadar. :D
Hocam lisede, sınıfımda çok samimi olduğum arkadaşı da yürüyüşe çıktığımda görüyorum, o bisiklet sürüyor, sohbet ediyoruz, her yaz görüyorum. Aynı mahallede oturmuyoz ama aynı semtte oturuyoruz, yürüyüşe çıkınca arkadaş ras geliyorum. Hocam senin durumun daha kötüymüş. Hocam bende sanardım bende sorun var, tek ben lisede sınıfımda herkes ile çok samimi, yakın arkadaş olamıyorum. Bu arada hocam o dediğim, samimi olduğum arkadaşım da sınıftaki diğer kişilerle benim kadar samimi değil, o da benim gibi diğer kişilerle çok iyi anlaşamıyor, çok samimi değil.

H1Z1 oyununda edindiğim arkadaşlıklar çok güzeldi 4'lü Battle Royale atardık veya ikili o zaman BR diyince millet hö yapardı şimdi her oyun BR tam 1684 saat beraber geçirmişiz neredeyse o 4'lü squadı her zaman özleyeceğim ilerde büyük adam olsam bile.Çok keyif almıştım o zaman hem H1Z1'den hemde oynayanlardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı