Eski parçalara overclock nasıl yapılır?

Bilmeyen birinin tek başına yapması sıkıntı çıkarabilir ilk mesajımda uyardım zaten açıklama yapma gereği duymadım overclock için.

Cooler Master öneriyorum ben de. MX4'lerle uğraşmayın.

Yapılır da hangi parçaya yapacaksın? Sİstemin nedir? Sİstemi kimse sormamış bile.
Sistem ekran kartı: Geforce 8400 gs, işlemci: dxdiagda intel(r) pentium(r) cpu g2020 yazıyor 2 çekirdek, ram: 8gb. Başka yok herhalde

Hangi modeli? Ve neye dayanarak video vs var mı ileride alacağım o yüzden soruyorum.
Cooler MasterGel Pro ve Maker kullandım. MX4'den performansları birazcık daha iyi. Daha uzun ömürlü oldukları da kendi tecrübeme göre doğru. MX5 ile CM MASTERGEL PRO | MAKER aynıydı galiba. MX5 tecrübem yok.

Cooler MasterGel Pro ve maker kullandım. MX4'den performansları birazcık daha iyi. Daha uzun ömürlü oldukları da kendi tecrübeme göre doğru. MX5 ile CM MasterGel Pro | maker aynıydı galiba. MX5 tecrübem yok.

Fiyatı ortaya katınca Arctic MX-4 daha iyi kalıyor 1.5gr 138TL Cooler Master'in Arctic MX-4 4gr. 106TL.2 katı ömürü olsa bile arctic mx-4 daha iyi kalıyor performansları çok yakin zaten

Geri
Yukarı