C# Eski programlama kitabı kullanılır mı?

KururinKuruKuru

Picopat
Daha fazla  
Selam dostlar, benim elim de önceden almış olduğum C# 8.0 kitabı var. Şu an da C# 11 versiyonu çıkmış durum da. Öğrenirken bu kitabı kullanmam da bir sakınca olur mu? 8.0 ile 11 arasında ki farkları bilen biri bilgilendirebilir mi?

Selam dostlar, benim elim de önceden almış olduğum C# 8.0 kitabı var. Şu an da C# 11 versiyonu çıkmış durum da. Öğrenirken bu kitabı kullanmam da bir sakınca olur mu? 8.0 ile 11 arasında ki farkları bilen biri bilgilendirebilir mi?

Pek sorun olacağını düşünmüyorum yeni öğrenmeye başladığınız için. C# bilmem ama hemen hemen hiçbir dilin syntaxında öyle çok büyük bir değişim olmuyor ,PHP'nin OOP'si gibi durumlar hariç.

Öğrenmek için 8.0 gayet yeterli zaten eylül 2019'da çıkmış yeteri kadar güncel.

Kitapla çalışmak zaten doğru değil. En iyisi güncel şekilde internetten çalışmak.

Pek sorun olacağını düşünmüyorum yeni öğrenmeye başladığınız için. C# bilmem ama hemen hemen hiçbir dilin syntaxında öyle çok büyük bir değişim olmuyor, PHP'nin OOP'si gibi durumlar hariç.

Kitaptan faydalanmam da bir sorun olmaz o zaman sanırım. Sadece çok eskiyse ve terimler değişmişse boşuna öğrenmiş olmayayım istiyorum. Programlamayı pek bilmediğimden öyle şeyler var mı bilmiyorum. Yeni sürümlerle gelen özellikleri ayrıyeten öğrenebilirim de kitaptaki içeriğin değişmiş olması sorun olur.

Kitapla çalışmak zaten doğru değil. En iyisi güncel şekilde internetten çalışmak.

Kitaptan faydalanabileceksem bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum. İnternet daha faydalı olabilir tabii ki.

Geri
Yukarı