Eski Sevgilim

Tamam işte anlatmak istediğim olay bu. Uzun süreli ilişkiden sonra ayrılmaz çok kötü oluyor.

Bunun anlamı,derslerine daha fazla çalışman ve geleceğinle ilgili planları artık yavaş yavaş yapman gerektiğidir :)

Şaka bir yana aşk ve sevmek güzeldir,hiçbir zaman bu kavramlardan uzaklaşma...

Kötü değil, iyi yönünden bak. Sonradan olacağına baştan olsun. Tamam ilk başlarda özlüyorsun çıldıracak gibi oluyorsun. Bak benim ona söylediğim bir söz var. Seni hala çok seviyor olabilir. Belki seni hala çok özlüyor da olabilirim. Belki sensizlikten çıldırıyorumdur. Yemek yiyemiyorumdur, boğazımdan geçmiyordur. Belki seni hala geri istiyorumdur. Ama ölmem ya. Altı üstü bir insan. Her ne kadar acı çeksen de yaşarsın. Unutmak kolay. İradene sahip ol. Sen erkek adamsın.

4 senelik sevgilimi kolay unutmak için askere gittim ben mesela. İlerisini görebildiğimi düşündüğüm bir ilişkiydi, şimdi dışarıdan bakıyorum, insanları dinliyorum, yanlışlıkla evlenmiş olsaydım çok daha kötü olacaktı. Kendinle barışık ol. Eğer gözüken yaşın gerçekse, bu gibi konuları çok ciddiye almak için biraz küçüksün. Rahat ol, akışına bırak.

4 senelik sevgilimi kolay unutmak için askere gittim ben mesela. İlerisini görebildiğimi düşündüğüm bir ilişkiydi, şimdi dışarıdan bakıyorum, insanları dinliyorum, yanlışlıkla evlenmiş olsaydım çok daha kötü olacaktı. Kendinle barışık ol. Eğer gözüken yaşın gerçekse, bu gibi konuları çok ciddiye almak için biraz küçüksün. Rahat ol, akışına bırak.

Evet. Katılıyorum. Şuan için bile daha erken olabilir. Derslerime asılmak daha iyi olabilir. Benim açımdan aşk bekleyebilir.

Aşkmış, Aşk diye bir şey yok. Neymiş kalp severmiş. Kalp organ kardeşim. Nasıl sevsin? Sadece vücuda kan pompalar. Aşk yoktur alışkanlık vardır.

Aşkmış, Aşk diye bir şey yok. Neymiş kalp severmiş. Kalp organ kardeşim. Nasıl sevsin? Sadece vücuda kan pompalar. Aşk yoktur alışkanlık vardır.
Hayatın bütün gizemlerini çözmüşsünüz abim. Sizin yardımlarınız bana çok dokunacak. Hayatta bütün her şeyi görüp yaşamışsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
O günder beri daha yeni insanlarla konuşmaya başladım. O aralar evden çıkmaz hiç istemezdim. Şarkı önerisi için teşkkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı