Eski Sevgilim

Bir sorunun derdin olduğunda, buraya yine konu açabilirsin. Dert içe atılmak için değil, çözülmek içindir. Hayatta her insanla karşılaştım. Yaşadıklarımı anlatsam, benimki de dert mi be dersin. :D

:D Haklısınız. Zaten dertleri hayatı daha fazla yaşamış olan ve deneyimli kişilerle konuşmak lazım.

Bu yorumlarınız benim gibi aynı durumda olanlara çok yardımcı olacaktır. Size nasıl teşekkür edebileceğimi bilmiyorum, derdime dervan oldunuz.

Rica ederiz. Biz sadece teknoloji için değil, her türlü sorunu çözmek için buradayız. Senin edeceğin en büyük teşekkür, kendini iyi hissetmendir.

Dile kolay değil. Ben bir yıl önce 7 senelik sevgilimden ayrıldım. Unutmak dediğin o kadar zor bir şey değil.
Doğru diyorsun. Bende hemen hemen 4 yıllık sevgilimden ayrıldım. Unuttum diyemem ama alıştım.
Ya seve seve alışacaksın yada ... alışacaksın. Zaman bunu gösteriyor.

Doğru diyorsun. Bende hemen hemen 4 yıllık sevgilimden ayrıldım. Unuttum diyemem ama alıştım.
Ya seve seve alışacaksın yada ... alışacaksın. Zaman bunu gösteriyor.
Doğru, unuttum demek bile bir kez daha hatırlamak. Tamamen silemezsin, ama alışırsın. Ölüm yok ucunda.

@Kokasi35 Kardeşim. Ben 7 yıllık sevgilimden ayrıldım ama iyi ki ayrıldık. Yani nasıl söyleyeyim. Şuan 7 aylık bir ilişkim var ve çok daha mutluyum. Çok daha iyi bir insanla tanıştım. İnşallah senin içinde hayırlısı, böyle olur.

Geri
Yukarı