Eski Windows Geri Yükleme Noktaları

Merhaba arkadaşlar, Avast ''önemsiz sistem dosyaları''nda Windows'un Geri Yükleme Noktalarını silmemi önerdi. Herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?
Bilgisayarına donanımsal zarar değilde kendine yazılımsal sorun olursa geri dönmeni sağlıyor bu dosyalar bence silme Avast'ı sil.

Avast kendisi başlı başına virüs ücretsiz Kaspersky kullanın derim.Arkadaşım Avast kullanıcısıydı virüs kaptı.Avast virüs bulamadı bilgisayar gitti.Bence dediğim gibi Kaspersky kullan.
Önerinizi dikkate alacağım. Peki başka bir öneriniz var mıdır? Windows'un kendi güvenlik programı yeterli diyen de vardı ama ben ne olur ne olmaz diye Avast'ı da indirdim :D

Önerinizi dikkate alacağım. Peki başka bir öneriniz var mıdır? Windows'un kendi güvenlik programı yeterli diyen de vardı ama ben ne olur ne olmaz diye Avast'ı da indirdim :D.

Ben uzun zamandır kendi programını kullanıyorum bir sıkıntı çekmedim virüs programlarına gerek yok bana göre ama kişiden kişiye ve neler yaptığınıza göre değişir crack veya otür işlerle uğraşıyorsanız vs.

Ben uzun zamandır kendi programını kullanıyorum bir sıkıntı çekmedim virüs programlarına gerek yok bana göre ama kişiden kişiye ve neler yaptığınıza göre değişir crack veya otür işlerle uğraşıyorsanız vs.
Crack değil de internette gezerken vs virüs,fidye korsanlardan korunmak istiyorum sadece

Anladım, Avast'ı niye sileyim?
Niye olabilir sizce? 🤔
Bu buzdağının görünen yüzü diyelim.

Windows'un kendi güvenlik programı yeterli diyen de vardı.
Onlara inanma. Yazı yazmayı öğrenen bilgiçlik taslıyor. Onların amacının mesaj kasmak olabileceğini tahmin ediyorum. :)

Geri
Yukarı