Esnaftan Ps3 alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ya şu meselere değinenlere gülüyorum, örneğin 16 Gb alıyorlar bu flash kaç resim alır kaç fotoğraf alır hı hı ha ha :D. Anlamıyorum istediğiniz oyunların Gb'ı internette bulunmakta indirme linkleri vs. oradan girip bakınız.

320 gb model yeterlidir. Hatta alınabilecek en iyi Ps3 modelidir. Ben de bu modeli kullanıyorum. Oyunları kutulu alacaksan bu hafıza fazla bile gelir sana. Ama dijital alacaksan da bayağı rahat ettirir. Oyun boyutları çok değişken olmakla beraber, ortalama 8-15 gb olarak düşün.

PS3 kırıldığında hdd değiştirilemiyorsa tabi ki 320'liği al. Fakat hdd değişimi sorun olmuyorsa 12 gb lık ve 320 gb lık modellerin fiyatını al 500 gb hdd fiyatına bak. 12 gblık model fiyatı + 500 gb hdd fiyatı ile 320gb liğin fiyatını karşılaştır.

PS3 kırıldığında hdd değiştirilemiyorsa tabi ki 320'liği al. Fakat hdd değişimi sorun olmuyorsa 12 gb lık ve 320 gb lık modellerin fiyatını al 500 gb hdd fiyatına bak. 12 gblık model fiyatı + 500 gb hdd fiyatı ile 320gb liğin fiyatını karşılaştır.
Ps3'lerin harddiskleri istendiği an değiştirilebilir. Sorun olmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı