PS3 alırken nelere dikkat edilmeli?

Dosya Ekleri

• WIN_20220102_21_10_01_Pro.jpg
    WIN_20220102_21_10_01_Pro.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 35
Bence kaç GB dedi PS'ye ona bak daha sonra almadan hepsini alacagın adamın evinde kontrol et ve al bende PS3 kullanıcısıyım ve PS3 Slim öneririm ve fat kasadan uzak dur.
Ya bende fat modeli var. İçini açtım. İçi çok tozluydu. Termal macunlar kurumuştu. İyice temizledim. Tekrar taktım. Cihaz açılmıyor. Çok üzgünüm.

Fat kasalar berbat zaten bunu yapman hata.
Kardeşim PS3 de kendini temizleme özelliği var, önce PS'den güç kablosunu çıkar CD takma tuşuna basılı tut ve basılı tutarken güç kablosunu tak bunu almadan önce orada dene eğer arkaya elini koy soğuk hava gelmezse bilki sorun vardır ve kuvvetli hava gelmezse.
Fan sesi yok.Sıcaklık değerine nasıl bakarım?
Slim aldım hocam.

En iyi seçimi yapmıssın kardeşim.

Son düzenleme:
Fan sesi yok.Sıcaklık değerine nasıl bakarım?
webMAN gerek sıcaklıklara bakabilmek için, var ise Start ve Select tuşlarına 3 saniye kadar basılı tut sağ üstte görebilirsin. Ayrıca webMAN ile kendin fan ayarı yapabilirsin, normal fan ayarları daha çok sesslizliğe odaklı.

Hocalarım aldım 2.kol bozuk çıktı.(çalışıyor ama ışık yanmıyor ve titreşim çalışmıyor.)Adamı aradım gel değiştirelim diyor yarın gideceğim. Yazılı haftası çok oynyamam (hatta hiç)
Ayrıca bir sorum var PS'de multiman var ve ben buna nasıl oyun yüklerim?
Ayrıca kırık PS 3 de hangi özellikler çalışıyor?

Eğer kırıksa istediğin oyunu YouTube'a yaz orada videolar var orada açıklamada pkg dosyaları var onları indirik package Manager'den kuracaksın.

Eğer kırıksa istediğin oyunu YouTube'a yaz orada videolar var orada açıklamada pkg dosyaları var onları indirik package Manager'den kuracaksın.
Hocam ps cafe'den oyun arttırsam?

Hocam ps cafeye hiç gerek yok oyun atımı çok kolay ama burdan anlatmam yasak mı değil mi bilmiyorum kısaca bilgisayara istediğin oyunu indiriyorsun onu flash bellek aracılığıyla atıyorsun psye çok kolay

Geri
Yukarı