PS3 alırken nelere dikkat edilmeli?

En az 80 TL'den yüklerler bulaşma bende PS3 aldım 2 hafta oldu 2 haftada öğrendim PS3'e oyun yüklemeyi.
10 TL hocam.Kol bozuk değiştirmeye gideceğim o sıra indirtirim.

Aslıında pek pişman değilim.
Kutulu oyun biriktirmek çok güzel bir şey. Benim 30 tane kutulu oyunum vardı. Konsol masanın üstünde, altta da sıra sıra oyunlar. Çok güzel gözüküyordu.

Oyun atmak için sana tavsiyem, zaten multiman varsa FTP ile aktarman.

USB ile aktarman uzun sürer, boyut sorunu var. Ama FTP ile çok daha kısa sürede boyut sınırı olmadan oyun kopyalarsın.

YouTube'dan oyun kopyalama videosu izleyebilirsiniz.

Kutulu oyun biriktirmek çok güzel bir şey. Benim 30 tane kutulu oyunum vardı. Konsol masanın üstünde, altta da sıra sıra oyunlar. Çok güzel gözüküyordu.

USB ile aktarman uzun sürer, boyut sorunu var. Ama FTP ile çok daha kısa sürede boyut sınırı olmadan oyun kopyalarsın.

Hocam videoları izledim ama yanlış yaparsam bir hata verir korkusuyla yapamıyorum.Siz anlatabilir misiniz zahmet olmazsa?

Hocam videoları izledim ama yanlış yaparsam bir hata verir korkusuyla yapamıyorum. Siz anlatabilir misiniz zahmet olmazsa?

Kanka telefon numaran varsa ver anlatayım.

Ya evet biriktirmek çok güzel.
Hocam videoları izledim ama yanlış yaparsam bir hata verir korkusuyla yapamıyorum. Siz anlatabilir misiniz zahmet olmazsa?

Önce orada verilen pkg dosyalarını indir, daha sonra flasa at flash FAT32 biçimli olsun, sonra PS'ye gel ve oradan packace Manager dosyasını açıp install yazanı aç ortadakini oradan standartı seç oradan flasha attıgın oyun pkglerini kur ve oynamaya başla.

Geri
Yukarı