PS3 alırken nelere dikkat edilmeli?

izzet177

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX1650 TUF

RYZEN 5 3500

16GB RAM 3200 MHz

A320M-K
Furkan hocamın konusunu okudum ama daha önce hiç PS kullanmamış birisi olarak bana tavsiyeleriniz neler?
Yarın almaya gideceğim satıcıya ne sorular sormam gerek?
@Furkan17TR hocamı da etiketleyeyim.

Hangi modeli alacağınızı seçtiyseniz önceden kırmızı ışık hatası vs. vermediğine emin olun.
Hocam slim ya da slim pro alacağım.
Yazdığım modellerde kırmızı ışık hatası var mı?
Başka ne sormalıyım satıcıya?

PS3'ün kronik sorunu ısınma sorunuydu fanlar ısıya göre yükseldiği için herkes onu yüksek fan sesi sorunu olarak bilirdi. Uzun bir süre test yapın 1-2 saat ve fan sesini dinleyin. Bende 5 yıldır PS3 süperslim var en son 1 yıl önce falan açtım ama en son kullandığımda GTA V oynarken evde fanlardan dolayı deprem oluyordu :D

PS3'ün kronik sorunu ısınma sorunuydu fanlar ısıya göre yükseldiği için herkes onu yüksek fan sesi sorunu olarak bilirdi. Uzun bir süre test yapın 1-2 saat ve fan sesini dinleyin. Bende 5 yıldır PS3 süperslim var en son 1 yıl önce falan açtım ama en son kullandığımda GTA V oynarken evde fanlardan dolayı deprem oluyordu :D
Hocam satıcıya almadan önce ne sormam gerek?
Testi evde yapmam gerek eğer bir sorun çıkarsa iade ederim.

Hocam slim ya da slim pro alacağım.
Yazdığım modellerde kırmızı ışık hatası var mı?
Başka ne sormalıyım satıcıya?
Slim pro? Superslim olmasın o :)

Oyun oyna, fan sesi çıkarsa alma. Çok hafif fan sesi yapmalı. Macun değiştiririm diye düşünme, bugün forumda birisi temizlemiş ve bozmuş cihazı.

Hocam satıcıya almadan önce ne sormam gerek?
Testi evde yapmam gerek eğer bir sorun çıkarsa iade ederim.

Ne kadar süredir kullandığını ve oyunlarda FPS düşüşü oluyor mu diye sor. Benimki PS3 süperslim olmasına rağmen GTA V de 15-20 FPS'lere düştüğü oluyordu. Ve ben yaklaşık 2 sene önce bu şekilde GTA V bitirmiştim.

Slim pro? Superslim olmasın o :)

Oyun oyna, fan sesi çıkarsa alma. Çok hafif fan sesi yapmalı. Macun değiştiririm diye düşünme, bugün forumda birisi temizlemiş ve bozmuş cihazı.
Süperslim hocam yanlış olmuş.

Hocalarım aldım 2.kol bozuk çıktı.(çalışıyor ama ışık yanmıyor ve titreşim çalışmıyor.)Adamı aradım gel değiştirelim diyor yarın gideceğim.Yazılı haftası çok oynyamam (hatta hiç)
Ayrıca bir sorum var ps'de multiman var ve ben buna nasıl oyun yüklerim?
Ayrıca kırık ps 3 de hangi özellikler çalışıyor?

Geri
Yukarı