Esporcu olmak için tavsiyeler

Hikmet Benol

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar ben FPS oyunları oynuyorum ve arkafaş çevremde arkadaşlarım iyi oynadığımı ve takımı benim taşıdığımı söylemekte ve ben de skora bakınca fark ediyorum.
Sizce esporcu olmak için ne gibi özellikler lazım? Yaş sınırını biliyorum yeni yaşıma girince Espor lisansı alacağım. (Zula) biliyorum P2W diyorsunuz ama artık öyle değil çok rahat artı basılıyor ve şöyle bir Espor takımlarımdaki adamlara bakınca normal sunuculardabile kötü oynuyorlar.
Asıl hedefim Bursa Espor takımına girebilmek ya da Modz takımına.
Önerileriniz nedir?
Tek istediğim kötülememeniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben FPS oyunları oynuyorum ve arkafaş çevremde arkadaşlarım iyi oynadığımı ve takımı benim taşıdığımı söylemekte ve ben de skora bakınca fark ediyorum.
Sizce esporcu olmak için ne gibi özellikler lazım? Yaş sınırını biliyorum yeni yaşıma girince Espor lisansı alacağım. (Zula) biliyorum P2W diyorsunuz ama artık öyle değil çok rahat artı basılıyor ve şöyle bir Espor takımlarımdaki adamlara bakınca normal sunuculardabile kötü oynuyorlar.
Asıl hedefim Bursa Espor takımına girebilmek ya da Modz takımına.
Önerileriniz nedir?
Tek istediğim kötülememeniz.
İstersen neden olmasın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzgün bir takım bul ya da birilerini bul. Daha sonra turnuvaları takip et. Turnuvalarda başarı elde ederseniz zaten e-sporcu olarak tanınmanız çok sürmez. Benim düşüncelerim bu şekilde ama e-sporcu olanlar nasıl olmuş araştır ve ona göre bir yol çiz.

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Oyun bilgim gayet iy yani bomba atımları infolar. İlk önce bir sistem ve monitör alıp sonra güzel oynayan 2 kişi daha bulup stratejimi ve oynayışımı göstermek. Bu konuda yanımızda kötü oyuncular olsa ben istersem oyunda her el tk atsam ama ginede kaybedersem bir yararı olmazmış. Sonrasında mouse alıp oyuna odaklanıp hedefimi seçip o yolda ilerleyeceğim.
Tekrar teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı