Et yemek cinayet midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz insanlar bir hayvan olduğumuz için et yemeden yaşamamız doğamız gereği bence zor. Araya dini katmayacağım ama bence doğamız gereği yemeliyiz.

İyi tamam sen yeme kanka. Hayvanlar bile et yiyor hayatta kalmak için. Büyük ihtimal bu saçma konuyu açtıktan sonra bile et yemişsindir. Yorum kasmak için açılmış bir konu.
Yorum kasmak mı boş yapma . Et yiyorum yemediğimi söylemiyorum yememeyi düşünüyorum ama ben yemesem ne olur herkes yiyorken 🤔 . Kafam karışık .

Ağzında ki köpek dişleri et yemek ve koparmak için var. Bilmem anlatabildim mi?
Köpek dişleri yemek yemede, konuşmada, dudakların şeklini korumada ve diğer dişleri pozisyonlarına yönlendirmede önemli roller oynamaktadır. Yemek yerken, köpek dişleri yemeğin lokma büyüklüğünde kesilmesine ve parçalanmasına yardımcı olur ve konuşurken, kelimeleri oluşturmak için kesici dişler ile yan yana görev yaparlar.
Doğanın kanunu gereği böyle. Yapacak bir şey yok. Yapay et falan gelecekmiş onları rahat rahat yiyebilirsin bence :)
Yapay eti yerim , bir de şey garip geliyor insanlar bu kadar hayvansever gibi davranıyor ya . Hayvanseversen niye hayvan yiyorsun :D .

Köpek dişleri yemek yemede, konuşmada, dudakların şeklini korumada ve diğer dişleri pozisyonlarına yönlendirmede önemli roller oynamaktadır. Yemek yerken, köpek dişleri yemeğin lokma büyüklüğünde kesilmesine ve parçalanmasına yardımcı olur ve konuşurken, kelimeleri oluşturmak için kesici dişler ile yan yana görev yaparlar.

Yapay eti yerim, bir de şey garip geliyor insanlar bu kadar hayvansever gibi davranıyor ya. Hayvanseversen niye hayvan yiyorsun :D .

İşin komik kısmı tüm yırtıcı ve etçil hayvanlarda köpek dişi var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı