Oyun ETail'de birçok oyun indirimde

Daha geçen ay 28'e Heavy Rain aldım. Key sitelerinin çoğu fiyatlandırmada Steam'den bağımsız. Kimi oyun Steam'den belki bin lira pahalı, kimi oyun yüzlerce lira ucuz. Stok yenilenince belki fiyatlarda yenilemeye gidilir.

Hatta geçen ayı bırak az önce 180 TL'ye Days Gone aldım. Var mı Steam'de, eTail'de öyle bir fiyat?
Tamam işte 1 ay olmuş neredeyse artık o fiyatlardan satılmıyor. Git bak istiyorsan oyun hakkında açılan indirim haberlerine. Önceden keyleri almışlardı ama hepsi bitmemişti ondan fiyatı düzgündü artık değil. Bir daha dediğin fiyattan alamazsın maalesef.

Bende 1 ay olmadı Enaba'dan 130TL'ye Days Gone aldım. 2 hafta önce Etail'da 100TL'ye satıldı. Days Gone var diye almadım 100TL'ye diğer Sony oyunu Horizon Zero Dawn aldım. Yani var ama artık zor çünkü ellerinde ki key bitti. Yenisini alacakları zaman yüksek fiyattan alıyorlar o yüzden 100'e değil de 200-300 arasına satılır.

Hocam etailden dlc alıp kodu girince direkt oyuna ekleniyor mu ?
Evet kod ile steam'e ekleniyor. Bu arada 3 dlc de aynı kalitede değil bana göre o yüzden 1 tanesini almayı düşünüyorsanız tercihiniz stranger sins olsun. Eğer oyunu çok severseniz diğer 2 dlc'yi de alabilirsiniz.

Evet kod ile steam'e ekleniyor. Bu arada 3 dlc de aynı kalitede değil bana göre o yüzden 1 tanesini almayı düşünüyorsanız tercihiniz stranger sins olsun. Eğer oyunu çok severseniz diğer 2 dlc'yi de alabilirsiniz.
Hocam tamda onu soracaktım hangisini alayım diye. Dediğinizi alırım zaten oyunu biraz oynadım hoşuma gitti çok seversem diğerlerinide alırım. İyi akşamlar.

ETail güvenilir bir site mi ? Marvel's Spider-Man almayı düşünüyorum ve ayrıca Steam key olarak mı veriliyor?
steam key olarak veriliyor ve kesinlikle güvenilir. olmasaydı konusu açılmazdı zaten.

@serhatcandev hocam uyanık mısınız?
Acil söylemeniz gerekiyor bu oyunun kendisi mi?
Screenshot_20230925_001752_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Son düzenleme:
ETail'den Graveyard Keeper DLC'si aldım ne zamana gelir kodu? Böyle bir yazı var 1 saat geçti ama

1695650235529.png

Yeni konular

Geri
Yukarı