Oyun Etail'de God of War 158 TL

Key olarak almayla steam mağzasından almanın farkı ne? Tek fark puan dükkanında kullanılan puanların gelmemesi mi? Onun haricinde başarım, kart falan onlar her türlü geliyor değil mi? Farkını söylerseniz sevinirim daha önce key olarak almadım.

Key olarak almayla steam mağzasından almanın farkı ne? Tek fark puan dükkanında kullanılan puanların gelmemesi mi? Onun haricinde başarım, kart falan onlar her türlü geliyor değil mi? Farkını söylerseniz sevinirim daha önce key olarak almadım.
Key olarak alınan oyunları iade edemezsin, key olarak alınan oyunlardan Steam puanı(Puan dükkanından harcanan puanların adı) kazanamazsın. Onun dışında başarılar, kartlar, fotoğraflar, cloud sistemi gibi her şeyden yararlanıyorsun. Ha birde incelemelerinde sağ üste Steam logosu değil key logosu gözükür. Bunun sebebi incelemeyi yapan kişi oyunu nereden aldı belli etmektir.

1686243079109.png

Tedarik edilemiyor diyor. :)

God of wat Steam'de şu an 197TL şu an almak mantıklı mı yoksa yaz indirimlerinde daha da düşer mi? 150 TL falan olur mu?

Buradan alacağınıza direkt olarak Nays ile Steam'dan alın aynı fiyata geliyor. Ayrıca puanda kazanıyorsunuz. Çok da övülecek bir yanı yok Etail'in.

God of wat Steam'de şu an 197TL şu an almak mantıklı mı yoksa yaz indirimlerinde daha da düşer mi? 150 TL falan olur mu?

Daha fazla düşeceğini sanmam şimdi almak en iyisi belki zam gelebilir hem de

Buradan alacağınıza direkt olarak Nays ile Steam'dan alın aynı fiyata geliyor. Ayrıca puanda kazanıyorsunuz. Çok da övülecek bir yanı yok Etail'in.

Daha fazla düşeceğini sanmam şimdi almak en iyisi belki zam gelebilir hem de
Hocam bu Nays olayını bana buradan veya özelden bir şekilde anlatabilir misin ya araştırdım tam aradığım çözümü bulamadım. Nasıl kullanıyoruz, indirim nerde hangi aşamada uygulanıyor, İş Bankasının uygulamasıymış bende başka banka hesabı var yine kullanabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Nasıl kullanıyoruz?

Kullanımı çok basit. Uygulamayı indirdikten sonra eğer 18 yaş üstündeyseniz direkt kayıt oluyorsunuz, değilseniz ilk önce 18 yaş üstünde olan bir bireyiniz için hesap açıyorsunuz ve ayarlar kısmından bağlı hesaplar bölümüne kendi TC ve diğer bilgilerinizi girdikten sonra o hesaptan çıkış yapıp kendi hesabınızı sorunsuzca oluşturabilirsiniz.

İndirim nerde hangi aşamada uygulanıyor?

Kampanyaya dahil olan herhangi bir harcama yaptınız diyelim, örnek olarak Steam'den anlatayım. Yapmanız gereken aslında hiç bir şey yok. Sadece direkt olarak steam uzerinden oyun veya bakiye alıyorsunuz ardından 3 gün içerisinde aldığınız miktarın %20'sini iade ediyor. Mesela 197 liraya God Of War alırsanız 3 gün içerisinde 40 tl iade edecek size.

İş Bankasının uygulamasıymış bende başka banka hesabı var yine kullanabilir miyim?

İsterse 50 farklı bankadan 50 farklı hesabınız olsun yine de kullanabilirsiniz, herhangi bir sorun oluşmaz.

Kendi malımmış gibi anlattım bunları görse de az reklam ucreti verseler bana :D

Yeni konular

Geri
Yukarı