Etc kazımı değerleri analizi

En düşük Binance veriyor. Çekme limiti yok tabi çok çok az kazmadıysanız. O gün ne kazandıysan sabah saat 5 - 8 arasında hesabında görünüyor. Göründüğü anda ana cüzdanına geçirip çekebiliyorsun.

Komisyonlar:
0.025 (Binance komisyonu)
0.01 (Papara komisyonu) (Sadece parayı çekerken 1 kere alınır)
Toplamda 0,0352 alıyor. 100 TL'de 3,52 TL.
Hocam Binance kimlik doğrulaması istiyor, 18'ime 1 yıl falan var, kazıp orada biriktirsem 18'den sonra çeksem olur mu sizce?

Hocam Binance kimlik doğrulaması istiyor, 18'ime 1 yıl falan var, kazıp orada biriktirsem 18'den sonra çeksem olur mu sizce?
Kazmak için Ethereum cüzdan eklediyseniz zaten o cüzdanda birikir. Doğrulama yaptığınızda da çekersiniz. Doğrulama yapmadan piyasalarda al-sat yapılıyor mu bilmiyorum. İleride Ethereum düşmeye başlarsa TRY veya USD'ye çevirmeniz gerekebilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Öyle bir şey yok. Mining için kullanılan kartların hepsi oyun için üretiliyor zaten. Ek olarak kartın performansına göre kârı ETH bu kadar yüksek bir fiyat aralığındayken her türlü oluyor. Ben 1650 Super ekran kartımla bile farklı coinler kazarak elektrik faturası hariç aylık 50 dolar kâr elde ediyorum.
Benim bahsettiğim adamlar 600 mh/s kazım yapıyorlar biz 20-30-40 mh/s ile keyfimizden oluyoruz buna değmez demek istiyorum ama dediğim gibi ''bana kalırsa'' benim fikrim bu isteyen oyun oynamaz pcye oturmaz ayda kazandığı 300-400 dolarla mutlu olur ama ben mutlu olamam ben oyun oynamak isterim o yüzden bana kalırsa demiştim isteyen istediğini yapar ona bişey diyemez hiç kimse zaten.

Benim bahsettiğim adamlar 600 mh/s kazım yapıyorlar biz 20-30-40 mh/s ile keyfimizden oluyoruz buna değmez demek istiyorum ama dediğim gibi ''bana kalırsa'' benim fikrim bu isteyen oyun oynamaz pcye oturmaz ayda kazandığı 300-400 dolarla mutlu olur ama ben mutlu olamam ben oyun oynamak isterim o yüzden bana kalırsa demiştim isteyen istediğini yapar ona bişey diyemez hiç kimse zaten.
Boş zamanlarında kazım yapsa bile getirisi güzel oluyor. En basit şekilde sadece uyurken yapsa en az 10 saat kazım yapar. Hiç yoktan cep harçlığı.

Geri
Yukarı