Etc kazımı değerleri analizi

Pool'dan Pool'a değişir hocam. Şuan 2Miners'ta 0.05 ETH olarak sabit ve benim bildiğim en düşük bu var.
Binance kullanabilirsiniz,
binance pool da günlük yatıyor ve herhangi bir alt limit yok.
Binance kullanabilirsiniz,
binance pool da günlük yatıyor ve herhangi bir alt limit yok.

Pardon siz eth kazmıyordunuz, Binance sizin kazdıklarınıcı destekliyor mu bi bakmanız lazım.

Hocam ethermine sitesinde etc 30.30 dolar kazandırıyor şuan bana. Ravenda kaç alıyorsunuz?
RVN 3-4 gün önce 1.80-2 TL arasındaydı. O zaman bana ayda 60 dolar kazandıracağını söylüyordu Ethermine. Şimdi RVN 1.20 TL'ye kadar düştü arada bir 1 TL'nin altına da düştüğü oluyor. Şuanda 45 dolar civarı gösteriyor kazancımı.

RVN 3-4 gün önce 1.80-2 TL arasındaydı. O zaman bana ayda 60 dolar kazandıracağını söylüyordu Ethermine. Şimdi RVN 1.20 TL'ye kadar düştü arada bir 1 TL'nin altına da düştüğü oluyor. Şuanda 45 dolar civarı gösteriyor kazancımı.
Bu gidişle inşallah daha dipleri görmez...

Kaç hashrate ile kazıyorsunuz? Benim 9.7 ve 22 dolar gösteriyor.

Rvn ETH 2.0 gelince değerlenecek, hem minerlar onu kazmaya başlayacağı için fiyatı artacak hem de zorluğu, şimdiden ufak ufak biriktirmek lazım.

Rvn ETH 2.0 gelince değerlenecek, hem minerlar onu kazmaya başlayacağı için fiyatı artacak hem de zorluğu, şimdiden ufak ufak biriktirmek lazım.
Ben de bu konuyu merak ediyordum.
Acaba rvn için mi uğraşmak lazım yoksa başka alternatifler de olabilir mi?
Fikir oluşturmak manasında yeterli bir done elde edemedim.
Bunu ayrıca bir konu olarak açmak lazım sanırım.

En düşük Binance veriyor. Çekme limiti yok tabi çok çok az kazmadıysanız. O gün ne kazandıysan sabah saat 5 - 8 arasında hesabında görünüyor. Göründüğü anda ana cüzdanına geçirip çekebiliyorsun.

Komisyonlar:
0.025 (Binance komisyonu)
0.01 (Papara komisyonu) (Sadece parayı çekerken 1 kere alınır)
Toplamda 0,0352 alıyor. 100 TL'de 3,52 TL.
Hocam binance pool’a geçtim kazım yaparken program 54 mh’s gösterirken binance 42 gözteriyor neden olabilir?

Hocam binance pool’a geçtim kazım yaparken program 54 mh’s gösterirken binance 42 gözteriyor neden olabilir?
Binance dalgalı gösteriyor. Ben 30 MH/s ile kazıyorum bazen 26 gösteriyor bazen 42 gösteriyor. Diğer poollar gibi anında miktarı göremiyorsun. Belirli bir saatte 05 - 08 arası kazdığın miktarı pool hesabına otomatik yüklüyor.

Bunu oyun motoru gibi düşünebilirsiniz. Bazı oyunlarda bilgisayarınız 20000 liralık bir sistem olsa bile düşük performans alırsınız optimizasyon sorunlarından ötürü. Bana kalırsa bu miningdeki farklı siteler ve kullandıkları yazılımlar da aynı şekilde.

Geri
Yukarı