ETH kazım değerleri normal mi?

KeyN_N

Kilopat
Yer
Antalya
RX 480 ROG modeli ile 2 saati geçiktir kazıyorum. Phoenix miner kullanıyorum program olarak, havuz olarak da Ethermine.

Ekran Alhjgjhgıntısı.PNG

Değerle normal mi? Ve Ethermine'da cüzdana ne zaman aktarılıyor?

Değerler normal. Ethermine'da günlük aktarımlar her 0.1, haftalık her 0.05, iki haftada bir her 0.01 ethereum aktarılıyor.
Ödenmemiş 0.1'in üzerinde ki bakiyeler 24 saatte bir, ödenmemiş 0,05'in üzerinde ki bakiyeler 7 günde bir, ödenmemiş 0,01'in üzerinde ki bakiyeler 14 günde bir ödenir.

Çok güzel değerler, Ethermine'da ne zaman geliyor bilmiyorum. Binance'da 1 gün sonra aktarılıyor.
Değerler normal. Ethermine'da günlük aktarımlar her 0.1, haftalık her 0.05, iki haftada bir her 0.01 Ethereum aktarılıyor.
Ödenmemiş 0.1'in üzerinde ki bakiyeler 24 saatte bir, ödenmemiş 0, 05'in üzerinde ki bakiyeler 7 günde bir, ödenmemiş 0, 01'in üzerinde ki bakiyeler 14 günde bir ödenir.
Binance Pool'da kesintiler olunca kazdığın miktarı değil de ortalama değeri aktarıyormuş cüzdana. Bu yüzden Binance Pool değil de başka önerebileceğiniz, daha hızlı ödeme alabileceğim havuzlar var mı? @ItsAllGoodman Hocam payout 20 gün gösteriyor, bu 20 sonra mı ödemi gelecek demek oluyor?

Son düzenleme:
Binance Pool'da kesintiler olunca kazdığın miktarı değil de ortalama değeri aktarıyormuş cüzdana. Bu yüzden Binance Pool değil de başka önerebileceğiniz, daha hızlı ödeme alabileceğim havuzlar var mı? @ItsAllGoodman Hocam payout 20 gün gösteriyor, bu 20 sonra mı ödemi gelecek demek oluyor?
Hocam tek ekran kartıyla en hızlı ödeme alabileceğiniz havuz Binance.

Hocam tek ekran kartıyla en hızlı ödeme alabileceğiniz havuz Binance.
24 saat yapacak olsam Binance tercih ederdim ama kesik kesit 15 saat falan yaparım sanırım bu şekilde de Binance'da çok daha az ödeme alıyormuşuz. Böyle ortalamayı almayan, ne kazdıysak onu günlük veya haftalık alabileceğim havuz yok mu?
@KeyN_N Ethermine'da 0.1 olmadan çekilmiyor, bu Binance üzerinde 0.006, kesinti derken neyi kastettin bilmiyorum ama ben kazdığım miktarı alıyorum direkt.
Kesinti derken kazımı 24 saat yapmadığında kazdığın miktarı değil de ortalamasını aldığı için daha düşük ödeme alınıyormuş bunu demek istedim.

@KeyN_N dostum bende kesik kesik yapıyorum günde 8-10 saat arası, ortalama falan değil direk normal ödeme yapıyor.
Ortalama olayını hala anlamadım, mesela dün 0.00068346 bu kadar kazmışım, direk yüklendi.
Baktığım çoğu konuda Ethermine'a göre Binance'ın daha düşük ödeme yaptığını söylüyorlar. Bu arada hangi borsayı ve cüzdanı kullanıyorsunuz?

Hangi cüzdanı kullandığımı bilmiyorum :D bende çok hakim değilim neyin ne olduğuna, sadece 4 gündür Binance üzerinden kesik kesik kazım yapıyorum, günde 8-10 saat, bugünün verileri daha gelmedi ama önceki 3 günün karı 51TL ve olması gereken gibi ödeme yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı