ETH madenciliği kazancı düşüyor, madencilik bitiyor mu?

Hocam bunu transfer eden kullanıcılar manuel olarak da düşürebiliyor bildiğim kadarıyla böylece daha az transfer ücreti ödüyorlar

Raven ethaş değil o yüzden bilmiyorum nasıl kazandırıyor bende 3060 var tahmini günde kaç Raven verir tanesi 1 lira ortalama, bir de ETH'deki ayarlar buna uymuyor farklı overclock ayarı gerek
Evet düşürebiliyor fakat artık düşük gwei ile standart hızda eth atabiliyorsun 10 saat bekleyip 1 dolar vermek mi 2 dolar verip 1 saat beklemek mi?

800 ile kazarken 500'lere indi düşüş aşırı fazla böyle ne kadar gider bilmiyorum gene her halukarda karlı ama ilerisi için biraz düşündürmeye başladı.

800 ile kazarken 500'lere indi düşüş aşırı fazla böyle ne kadar gider bilmiyorum gene her halukarda karlı ama ilerisi için biraz düşündürmeye başladı.
Kardeşim hiç sorma hele hafta sonu neydi öyle ya ekran kartımdamı bir sorun var diye düşündürttü bana forumda konu açtım hatta başka insanlarda durum nedir diye
Kardeşim hiç sorma hele hafta sonu neydi öyle ya ekran kartımdamı bir sorun var diye düşündürttü bana forumda konu açtım hatta başka insanlarda durum nedir diye
Bu gün 600 TL değerinde VET aldım en az 1 yıl elimde tutmayı düşünüyorum hayırlısı bakalım uzun vadeli yatırım olarak düşündüm yatırım tavsiyesi değildir tabiki :)

Bu yavaşlama daha hiçbir şey. 2018'de asıl düşüş yaşadı ama sonra hemen geri yükseldi. Yine öyle olur büyük ihtimalle. Yine de kısa zamanda biter inşallah ;)

Geri
Yukarı