ETH Mining parası Binance hesabına ne zaman geçer?

Hocam ben bu mining'e yeni başladım. Ekran kartım RTX 2060. Bu kartın % kaçını veya yüksek,orta,düşük hızlarda çalıştırdığımı nasıl anlayabilirim? Ve son olarakta siz hangi kodu önerirsiniz?
Zaten arkadaşlar durum ile alakalı bilgi vermişler.
Ne kadar kazanabilirsin ile alakalı aşağıdaki linke bakabilirsin.
İlk yapman gereken MSI Afterburner programını indirmek ve benim kartım farklı yapman gereken ayarları, girmen gereken değerleri ben bilemem, araştırarak bulup gerekli ayarları yapman.
Nasıl çalıştığını miner programından alman gereken değeri verip vermediğinden anlayabilirsin.
Kod girmene gerek yok. Ethermine.org adersinden start mining butonuna bas, oradan Altta "Windows-Nvidia" ve altında bulunan Lolmineri indir. Dosyayı açtıktan sonra "mine_eth bat dosyasını düzenleyi seç ve "eu1.ethermine.org ile 4444" ilgili yerler yaz, cüzdan kodunu ekle programı çalıştır kazmaya başlarsın.
Yazarken karıştıysa lolmineri nasıl ayarlayacaksın ile alakalı video bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1617830022256.png

Payouts kısmında ne zaman yatacağı yazar. Next payouts kaç gün sonra yatacağını gösteriyor.

Koda hangi adresi yazarsan oraya gider. Platform/ülke fark etmez.

Ben Binance pool kullandım sonra baktım ödeme Binance hasabıma gelmiş ama Binance TR hesabının ether adresini yazarak kazım yapıyordum, sanıyordum ki hangi adresle kazarsak o adrese otomatik gidecek, sonra Binance poolu bıraktım parayı transfer ederken yanlışlıkla marjin hesabına aktardım Binance'den 20 lira bir şeydi,

Geri
Yukarı