ETH+TONCOIN Dual Mining Artık Mümkün!

Flexpool kazancı bu kadar yüksek mi gerçekten aydınlatır mısın bizi?
Hocam buçuk bir değer var su anda fark olarak hocam. Gönderdiğim linkten 97mh/s olarak kendi ring gücüne göre hesaplama yapabilirsin. Ben geçirdim şimdi. Hocam 24 saat geçmeden net sonuç söylemem doğruysa. 2 gün önce dolar karşılığı yazacağım kusura bakmayın 35-40 usd kazananc burada 110-115 usd gösteriyor. Su anda ethermine de 65usd görünüyordu. (17-18 saattir ciddi bir artış ethermine de ) FLEXPOOL doğruysa rakamlar çılgın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartların yerini ve x1 slotlarını değiştirdim ancak RTX 3060 bir türlü stabil kazamıyor. Sebebi bu değil muhtemelen ama 2 gündür güzel çalışıyordu.

Ben 5 aydır Flexpool kullanıyorum. Gayet stabil. Fakat dün 17:04'ten sonra ödül resmen delirdi.
Normalde ETH'de 30 Mh'a 1,30 $ civarı verirken, şu an 3,65 $ civarı veriyor. Ne kadar bu böyle devam eder bilinmez. Ama dünden beri bu şekilde.
RX 580 8 GB için pool karşılaştırma tablosu:
AMD RX 580 Madencilik hesaplayıcısı ⛏️ | minerstat

FlexPool un son güncel durumu:
Flexpool ETH madencilik hesaplayıcısı- Ethash ⛏️ | minerstat
Patron çıldırdı mı göreceğiz :) 2miners'ı durdurdum.
Patron çıldırdı mı göreceğiz :) 2miners'ı durdurdum.
2miners 'a devam. Kazançlar aşağı düştü. Oyun mu oynuyorlar bizimle anlamadım.

Belki sizin işinize yarar belki siz bir şey söylersiniz benim işime yarar. 370MH ETH'den 343'e düştük. +7.5GH TON çıktı. +310W enerji çıktı. Genel olarak 60-70 dolar karı var aylık. Öte yandan 2060S ve Hynix 1660S zarar yazıyor gibi.

Dosya Ekleri

• 122.PNG
    122.PNG
    102 KB · Görüntüleme: 53
Belki sizin işinize yarar belki siz bir şey söylersiniz benim işime yarar. 370MH ETH'den 343'e düştük. +7.5GH TON çıktı. +310W enerji çıktı. Genel olarak 60-70 dolar karı var aylık. Öte yandan 2060S ve Hynix 1660S zarar yazıyor gibi.
Bende tüm kartların watt çekimleri aynı kaldı. Sadece 2060 20w yükseldi ancak dün 2 saat uğraştım press any key diyip duruyor.

Geri
Yukarı