ETH+TONCOIN Dual Mining Artık Mümkün!

Kartlarınızın soğutmaları iyi o zaman. GTX 1660 Ti hariç %50 fan civarında 3060 gayet iyi. Ben %80 fan ile 53-55 arası tutuyorum Zotac Twin Edge OC'u. Ev sıcak ama o da etkili olabilir.

Düzenleme: Şimdi gördüm diğer 3060 bana benzer. İlk sıradaki iyi model herhalde. 😀
Fan % desi önemli değil. Önemli olan kaç rpm döndükleri. Bir kart %100 yükte 2K dönerken diğeri %60 da 2K dönüyor. Youtubedaki video yorumlarınıza istinaden kart sıcaklıklarınız yüksek. Fanları gerekirse %100 e alın. Ben rigin ön kısmına kaliteli fanlar aldım. Deli dehşet hava pompalıyorlar :D

Fan % desi önemli değil. Önemli olan kaç rpm döndükleri. Bir kart %100 yükte 2K dönerken diğeri %60 da 2K dönüyor. Youtubedaki video yorumlarınıza istinaden kart sıcaklıklarınız yüksek. Fanları gerekirse %100 e alın. Ben rigin ön kısmına kaliteli fanlar aldım. Deli dehşet hava pompalıyorlar :D
Yeri değiştirdim 10 dereceye yakın düştü sıcaklıklar ama şimdi Wi-Fi adaptör sürekli kopmaya başladı iş çıktı yine. İnternet bağlantısı yapamıyorum bir türlü. Sanki USB çekilmiş gibi ama bağlı. Tak çıkar yapınca biraz çalışıyor sonra yine aynı. Böyle bir şey yaşayan var mı ?

Sizin kartlar benzer sanıyıyorum. Core'yi Afterburner'den daha kolay ayarlarsınız. Memory de iki katı giriyorsunuz. PL ayarlamanıza gerek kalmıyor. 3000 serisi hariç onlarda dalgalanma olduğu için girilirse iyi olur. Öğrenince W10'u aramıyorsun. SSD'ye kurmanız daha iyi olur bu arada.
Hocam bir kere ssd ye kurmaya çalıştım beceremedim mi ne oldu elime yüzüme bulaştırdım. Tekrar yapasım var aslında daha güzel görünüyor hemde daha rahat ayarları.

Yeri değiştirdim 10 dereceye yakın düştü sıcaklıklar ama şimdi Wi-Fi adaptör sürekli kopmaya başladı iş çıktı yine. İnternet bağlantısı yapamıyorum bir türlü. Sanki USB çekilmiş gibi ama bağlı. Tak çıkar yapınca biraz çalışıyor sonra yine aynı. Böyle bir şey yaşayan var mı ?
Şans işi sanırım ben de kablo ile bağlanınca hata veriyor.

Şans işi sanırım ben de kablo ile bağlanınca hata veriyor.
Hocam o sorun da çözüldü bir şekilde. Birazdan HiveOS'a geçeceğim. Sizin dual mining aralıksız çalışıyor mu hâlâ ?

Hocam o sorun da çözüldü bir şekilde. Birazdan HiveOS'a geçeceğim. Sizin dual mining aralıksız çalışıyor mu hâlâ ?
Hiç hata vermedi hocam. Şaşırmadım değil şu fazla güç çekiyor uyarısına kafam takıldı biraz düşürcem sanırım Wattları.

Son ayarları attım bakmak isterseniz diye.

Dosya Ekleri

• hfghghfghfhfghgfhgf.PNG
    hfghghfghfhfghgfhgf.PNG
    107,2 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleme:
15 dakikadır her saniye lhr buluyor. Doğru düzgün kazmadı. Biri ton mh olarak iyi veriyor diğeri saçma sapan veriyor çözemedim bir türlü. Kodmu girmek lazım napmak lazım çözemedim. Aynı kartlar bambaşka şeyler veriyor.
1644171763542.png

Bu seferde 10 dakikadır sorunsuz kazıyor ama 3060Ti lar 200mh TON veriyor. 3060 ımın biri ise 160 veriyor stabil.

1644172542894.png

Son düzenleme:
15 dakikadır her saniye lhr buluyor. Doğru düzgün kazmadı. Biri ton mh olarak iyi veriyor diğeri saçma sapan veriyor çözemedim bir türlü. Kodmu girmek lazım napmak lazım çözemedim. Aynı kartlar bambaşka şeyler veriyor.
Eki Görüntüle 1297770

Bu seferde 10 dakikadır sorunsuz kazıyor ama 3060Ti lar 200mh TON veriyor. 3060 ımın biri ise 160 veriyor stabil.

Eki Görüntüle 1297785
HiveOS'e geçin. LHR kart Windows'ta sorun çıkarıyor. Ben geçtim. Daha 10 dakika oldu çok daha kolay, kontrol imkânı geniş ve ayrıntılı. Keşke 6 ay amelelik yapmasaymışım Windows ile.

Değerler de daha soğuk bir ortama geçirmemle beraber bu şekilde:

1644172767101.png

Hocam konuyu tam olarak okumadım, ben şu an 5500XT ile ETH mining yapmaktayım ve gelirler düşük. Bu dediğinizi yapmalı mıyım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı