Ethereum düşecek mi?

İnanılmaz. Vatan Bilgisayar'dan PC toplamayın. Pahalı fiyat ödeyecek hiçbir avantajını göremedim.

Hocam stok gelmesini bekleyeceksiniz. ETH düşse de artsa da koronadan dolayı üretim çok az. Sıkıntı burada. Kaldı ki ETH millet yüklendikçe düşen bir kur değil aksine artan bir kur. 72.5 TH/s'lik bir güç var. Bu noktadan sonra düşmesi gibi bir ihtimal zor. Ha düşer mi? Düşer elbette düşer, her para düşebilir. Ama diyorum, zor. Oyuncuların stokları beklemesi gerekiyor ve ellerini de çabuk tutması gerekiyor.

Benim bildiğim her gün düşüyor zaten millet yüklendikçe.

Nasıl düşüyor daha geçen hafta $1300 seviyesindeydi şimdi $1600.

Screenshot_4.png

Bayağı uğraşan bir arkadaştan şey duydum 'ABD kendi vatandaşlarına 3 trilyon dolar (Bana abartı geldi ama adamlar basar doları yani olabilir) destek verecekmiş' bunun bir bölümü kripto paralara akacak yani düşmesi bir yana yükselmesi muhtemel.

Amazon TR Aorus ve MSI için şubat sonu. Gigabyte ve TUF için mart. ASUS ROG için nisan sonrasını söylediler.

Ethereum zaten düşüyor sürekli zaten silikon üretimi artıcak isteyen mining yapsın yine bize kart kalacak.

Ben ASUS, MSI dışındaki kartlara çok sıcak bakmıyorum yani internetten almayı pek istemiyorum bir muhatabım olsun istiyorum Vatan bilgisayarda çok uyanık mesela girin sitelerine 10TL zam atıyorlar çaktırmadan bu hep böyle internet sitesinde 2100TL'lik monitör şubede 2300 TL altına ok koymuşlar 2100TL'ye indi diye ama en azından muhatabın var bilmiyorum kendi sistemime 2060'dan aşağı bir Kart'da takmak istemiyorum ama 2060 bile şu an 5.5k - 8.k arası çoğu sitede.

Yeni konular

Geri
Yukarı