Ethereum madenciliği bitti mi?

cemalsp

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
NZXT H510 ELİTE
RYZEN 7 5800X
COOLER MASTER ML120LV2
MSİ B550 TOMAHAWK 5100 OC
MSİ GEFORCE RTX 3090 GAMİNG X TRİO
CORSAİR VENGEANCE LPX 8X3 24GB
GİGABYTE P850W +80 GOLD
Meslek
Balık avcılığı
Herkese merhaba arkadaşlar, ben 1-2 yıl önce etherneum madenciliği yapıyordum ve madenciliği bıraktım etherneum bitecek dediklerinde. Şu an etherneum kazamıyor muyuz yoksa hala kazım yapabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethereum madenciliği bitti, neredeyse yıl olacak biteli. Bitmesine rağmen hala yapılıyor olduğunun düşünülmesi çok tuhaf.

ETH kazmak istersen başka coin kazdırıyorlar sana ve ETH gönderiyorlar lakin çok gülünç rakamlar geliyor elektrik faturasını karşılamaz şu an en çok kazandıran coini bile kazsan değmez bende RTX 3070 var UnMineable'dan kazım yapıyorum ara sıra en çok kazandıran firepow ve kawpow ama onlarla bile 7/24 kazsam ayda getirdiği 300 TL civarı ETH madenciliği bitmedi direk madencilik bitti... :(

ETH kazmak istersen başka coin kazdırıyorlar sana ve ETH gönderiyorlar lakin çok gülünç rakamlar geliyor elektrik faturasını karşılamaz şu an en çok kazandıran coini bile kazsan değmez bende RTX 3070 var UnMineable'dan kazım yapıyorum ara sıra en çok kazandıran firepow ve kawpow ama onlarla bile 7/24 kazsam ayda getirdiği 300 TL civarı ETH madenciliği bitmedi direk madencilik bitti... :(

Olay zaten bu kumarı oynamak :D kimse bakmazken kazanlar eğer olur da tekrar canlanırsa ciddi kar etmiş olacaklar ama fed faiz artırırken çok zor duruyor.

Şükür bitti hepsi batsın o işleri yapanların. Kimseye bir katkıları yok bedavadan para kazanıyorlar, PC fiyatları uçmuştu 2 liralık kartlar 10 lira olmuştu iyi oldu.

Pardon da kim kime bedavadan para veriyordu? Bu ne saçma agresif bir dildir böyle. Madem bedavadan para kazanılıyordu sen neden yapmadın? İnsanlar buraya parasını yatırdı ve ona göre getirisi oldu. Ekran kartlarının o dönem yükselmesinin sebebi sadece madencilik değil, aynı zamanda pandemiyle beraber gelen çip krizi sebebiyle yükseldi. Senin bu hayatta kime veya nereye katkın var söylesene?

Pardon da kim kime bedavadan para veriyordu? Bu ne saçma agresif bir dildir böyle. Madem bedavadan para kazanılıyordu sen neden yapmadın? İnsanlar buraya parasını yatırdı ve ona göre getirisi oldu. Ekran kartlarının o dönem yükselmesinin sebebi sadece madencilik değil, aynı zamanda pandemiyle beraber gelen çip krizi sebebiyle yükseldi. Senin bu hayatta kime veya nereye katkın var söylesene?
Aynen 1 milyon yatır aylık 100 150 bin kazan bedava para işte, ne üretti devlete ne verdi de savunuyorsun sen ? Ben paramı boş işlere bağlamam haydan gelen huya gider, pc alanların elinde patladı işte coin alanların da elinde patladı ya da dolandırıldı. Kimse kimseye bedavaya para vermez önce yemlediler sonrasını biliyoruz işte. Sende zarar görmüşsün sanırım :) Ben çalışıyorum vergimi veriyorum el emeği, zamanında 12 sene vergi mükellefi de oldum eleman çalıştırdım devlete vergimi tıkır tıkır ödedim, bunu sana anlatmama bile gerek yok gerçi seni ilgilendirmez.

Geri
Yukarı