Ethereum için hangi mining programını kullanıyorsunuz?

24 saat t-rex 0.20 denedim ve son kararım NVIDIA'lar için t-rex oldu.🤟
bugün ethereum kazancı çoğaldı. Trexle alakalı olduğunu sanmıyorum. Gminer daha fazla hash gücü verdiği için Gminer ile yapıyorum. dün e kıyasla kazançlar yüzde 30 belki daha fazla arttı haberin olsun.

etheremine benim ödememe 3 gün var gösteriyordu. bugün 9 gün var olarak gösteriyor. şu 2 haftada ödeme olayı nasıl oluyor. bana niye ödeme yapmıyor bu. orada birikip duruyor :D

bugün ethereum kazancı çoğaldı. Trexle alakalı olduğunu sanmıyorum. Gminer daha fazla hash gücü verdiği için Gminer ile yapıyorum. dün e kıyasla kazançlar yüzde 30 belki daha fazla arttı haberin olsun.

etheremine benim ödememe 3 gün var gösteriyordu. bugün 9 gün var olarak gösteriyor. şu 2 haftada ödeme olayı nasıl oluyor. bana niye ödeme yapmıyor bu. orada birikip duruyor :D
tamam onları biliyorum nvidia ise 0.20 yi indir dene derim 🤟

tamam onları biliyorum nvidia ise 0.20 yi indir dene derim 🤟
dün denedim 12 saat. 24 saat vurduğum zaman gminer ile aynı paylaşım sayısına ulaşıyor. fakat gminer daha fazla hash aldığı için tekrar gminer kullanmayı tercih ettim.
T-rex miner in yeni sürümü çıktı bir kaç saat önce habeirn olsun :)
20 saat önce çıkmış :D

Arkadaşlar son kararınız nedir? Bende yeni yeni mining işine başlamayı düşünüyorum RTX 2060 ekran kartım var, sizce en doğru miner seçimim hangisi olur?

Arkadaşlar son kararınız nedir? Bende yeni yeni mining işine başlamayı düşünüyorum RTX 2060 ekran kartım var, sizce en doğru miner seçimim hangisi olur?
Tercihiniz amd icin phoenix, nvidia icin t-rex olsun. En cok denenen ve kullanici icin en stabil ve ayarlari kurcalayabileceginiz miner programlaridir.

Nanominer kullanıyorum 2 aydan daha uzun bir süredir.

Geri
Yukarı