Ethereum için hangi mining programını kullanıyorsunuz?

Birçok miner programi ile kazi yaptim deneme amacli aslinda kullandiginiz poolun ozelligine gore miner secmek daha dogru. Ornek verecek olursam binancepool kullaniyorsaniz hashrate hiziniz odeme için dikkate aliniyor paylasilan share dikkate alinmiyor. Bu yuzden ethminer ya da gminer hashrate olarak daha iyi gibi duruyor. 2miner ya da Ethpool'da kazim yapiyorsaniz paylastiginiz share uzerinden pay dagitiliyor. NVIDIA için trex ya da phonixminer AMD için teamredminer tercih edebilirsiniz. Server hashrate dusuk arada dusuk olsa da paylasilan share bu yazilimlarda yuksek oluyor digerlerine gore claymore icinde gecerli yani poolun ozelligine dikkat edin.

Birçok miner programi ile kazi yaptim deneme amacli aslinda kullandiginiz poolun ozelligine gore miner secmek daha dogru. Ornek verecek olursam binancepool kullaniyorsaniz hashrate hiziniz odeme için dikkate aliniyor paylasilan share dikkate alinmiyor. Bu yuzden ethminer ya da gminer hashrate olarak daha iyi gibi duruyor. 2miner ya da Ethpool'da kazim yapiyorsaniz paylastiginiz share uzerinden pay dagitiliyor. NVIDIA için trex ya da phonixminer AMD için teamredminer tercih edebilirsiniz. Server hashrate dusuk arada dusuk olsa da paylasilan share bu yazilimlarda yuksek oluyor digerlerine gore claymore icinde gecerli yani poolun ozelligine dikkat edin.
Normalde 2miners'ta Gminer ile kazım yapıyordum, bu öneriniz üzerine şimdi Teamredminer'a geçiyorum. 🙏

1- AMD kartlar için T-Rex ve Phoenix Miner en iyileri bence.
2- Ben Phoenix Miner kullanıyorum.
3- Değişen tek şey kesinti ve config farklılıkları olduğundan bir kıyaslama yapmaya gerek yok bence.
4- Kartın markasına göre en iyi kazım programını kullanmak kesintiden bence daha önemlidir.

Kazım programlarının %95'ini virüs olarak algılıyor Microsoft Defender. Korkmanıza gerek yok yani.
son zamanlarda phonix miner hakkında vürüs suçlamaları var siz ne düşünüyosunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı