Ethereum madenciliğine girişmeli miyim?

jestor

Hectopat
Yer
İzmir / Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlarım aylık 1000₺ civarı kazandıklarını söylüyorlar, bende 6 GB 2060 var birkaç aya ekran kartının fiyatını çıkarırım diye düşünüyordum zamanında 7, 000₺'ye aldığım bilgisayarın sadece ekran kartı 10, 000₺ şu an çok arada kaldım ya, bilgisayarı alalı 1,5 yıl oldu ekran kartını çok yormadım bu süre zarfında, bu ekran kartıyla Ethereum madenciliğe girişsem parasını çıkartabilir miyim?

Parasını elbet bir süre sonra çıkartabilirsiniz. Şu an ETH mining yaparak zarar etme imkanınız yok.

Ayrıca, sıcaklığı 55 derece ve altında tutabilirseniz, karta hiçbir zarar gelmeyecektir.

Arkadaşlarım aylık 1000₺ civarı kazandıklarını söylüyorlar, bende 6 GB 2060 var birkaç aya ekran kartının fiyatını çıkarırım diye düşünüyordum zamanında 7, 000₺'ye aldığım bilgisayarın sadece ekran kartı 10, 000₺ şu an çok arada kaldım ya, bilgisayarı alalı 1,5 yıl oldu ekran kartını çok yormadım bu süre zarfında, bu ekran kartıyla Ethereum madenciliğe girişsem parasını çıkartabilir miyim?

Temmuz ayında Ethereum madenciliği bitecek ama yine de siz bilirsiniz.

Geçen hafta kazançlar çok fazlaydı, 1 2 ayda bile parasını çıkarabilirsiniz derdim fakat, ETH yeri yarıya düştü, yani günlük kazançlar da düştü, kazım zorluğu arttı demişti birileri. Şu an parasını çıkarmak için birkaç ay sürebilir.

Tahmini olarak temmuz hadi bilemedim ağustos olsun.
Bir daha söyleyeyim, karar yöneticilere bağlı. İsterseler bu kararı şu an iptal edebilirler. O yüzden "temmuz ayında kesin olarak bitecek!" demek saçmalık olur.

Ben ETH 2.0'ın geleceğini sanmıyorum, gelse bile kazılacak çok fazla altcoin var.

Yeni konular

Geri
Yukarı