Ethereum sitesindeki IP adresi nedir?

ZyNeX1907

Centipat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba etherium.org sitesinde bir işlem yapmaya çalışıyordum yani ayarları düzenlemeye çalışıyordum ama IP adresi falan diyor bu ne demek buraya ne yazmam lazım?

Dosya Ekleri

• ıp.png
    ıp.png
    108,6 KB · Görüntüleme: 77
Binancepool, NiceHash, kryptex veya minergate kullanmak varken bu poollarda kazıp hem fee ödeyip hem de çekim yaparken yüksek maliyetler ödemek saçma değil mi?

Ama sıfırdan mı başlayacağım onlara bir de nasıl yapacağım bilmiyorum burada kazılan Ethereum direk Binance'ye aktarılıyor diye biliyorum oraya nasıl geçeceğim daha mı karlı detaylı bilgi verir misiniz?
Google my IP yazın ve oradaki ID'yi yapıştırın. Bu arada 21 gwei için 3.5 - 4 ay beklersiniz :D

Kaç gwei olması lazım onun 1 ay için.

Ama sıfırdan mı başlayacağım onlara bir de nasıl yapacağım bilmiyorum burada kazılan Ethereum direk Binance'ye aktarılıyor diye biliyorum oraya nasıl geçeceğim daha mı karlı detaylı bilgi verir misiniz?

Kaç gwei olması lazım onun 1 ay için.
Kazım gücünüz düşükse 2miners ta kazın.

Bir an önce Ethermine'dan çıkın o halde. 2miners geçin. Gas ücretine çalışırsınız sadece.

2miners de ne yapacağımı bilmiyorum ki bir video varsa atabilir misiniz ben bulamıyorum çünkü 2 gündür Ethermine'de kazıyorum 2 gündür 10,12 saat çalıştı toplamda 24 saat falan boşuna gitti büyük ihtimal bunlar ama olsun 2minersde ne yapmam gerekiyor onu bilmiyorum ama anlamadım kısaca.

2miners de ne yapacağımı bilmiyorum ki bir video varsa atabilir misiniz ben bulamıyorum çünkü 2 gündür Ethermine'de kazıyorum 2 gündür 10,12 saat çalıştı toplamda 24 saat falan boşuna gitti büyük ihtimal bunlar ama olsun 2minersde ne yapmam gerekiyor onu bilmiyorum ama anlamadım kısaca.
Nicehash üzerinden hesap açın, Wallet kısmına BinanceTR veya kullandığın Türk borsalarından birini ekleyin. NiceHash Miner programını yükleyin, yüklerken plugin seçeneklerinin hepsini yükleyin. Hesabınızla giriş yaptıktan sonra sadece DaggerHashimoto olanları açık bırakıp benchmark testini yapın, sonrası otomatik olarak başlıyor zaten.

Çekim için Nicehash sitesi üzerinden eklediğiniz cüzdana çekim yapabilirsiniz, en düşük çekim ücreti RVN'de şuan yaklaşık 0.06 RVN gibi bir ücret alıyor o da 6 kuruşa tekabül ediyor.

10-12 saat çalışarak pek verim alamazsınız. O kartla kazım yapacağınıza değecek o riski karşılayacak bir getirisi olmayacaktır bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı