Ethermine Binance hesabına ETH olarak mı TL olarak mı yatıyor?

Gelekolo

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 10 gündür Ethereum mining yapıyorum. Ethermine üzerinden 0.01 ETH olmak üzere Binance hesabıma bu miktar ETH olarak mı TL olarak mı yatar bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi Coin'i kazarsan o şekilde atar. Sonrasında para çekmek istediğinde dilediğin kadarını bozdurabilirsin TL şeklinde.

ETH olacak ama cüzdana bakarken karşına tahmini bakiye olarak sahip olduğun ETH'nin BTC türünden değeri görünecek, alttan ETH'ye tıklayıp kaç ETH olduğuna bakabilirsin. Yani hesabıma BTC olarak yatmış diye heyecan yapma :D.

Not: Belki bunun ayarı vardır ama ben hiç kurcalamadım.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim bir sorum daha var bu 0.01 ETH olduğunda 14 gün sonra mı Binance hesabına yatıyor?

Gas Now — ETH Gas Price quotation system based on Pending transactions gas oranlarını buradan takip edebilirsin ben otomatik talimatı 25gw yaptım ki parayı çekmesin biriktriyorum çok çekimde çok komisyon verirsin otomatik çekmemesi için gw yi düşük tut 3 5 yaz ki otomaitk çekim olmasın çekmek istediğin zamanda gwe oranlarına bak kaç doar kesinti yapacak 100 lerde çekme zaten 40 45 ideal çok aciliyetin olursada 50 55 lere çık sen ayarla işte hemen binans hesabına gelir eth usdt olarak bozma eth try olarak boz direk tl olsun sonra tl den parayı çekme diyip ibanını yaz direk geliyor hesaba para

Gas Now — ETH Gas Price quotation system based on Pending transactions gas oranlarını buradan takip edebilirsin ben otomatik talimatı 25gw yaptım ki parayı çekmesin biriktriyorum çok çekimde çok komisyon verirsin otomatik çekmemesi için gw yi düşük tut 3 5 yaz ki otomaitk çekim olmasın çekmek istediğin zamanda gwe oranlarına bak kaç doar kesinti yapacak 100'lerde çekme zaten 40 45 ideal çok aciliyetin olursa da 50 55'lere çık sen ayarla işte hemen binans hesabına gelir ETH USDT olarak bozma ETH try olarak boz direk TL olsun sonra TL'den parayı çekme deyip IBAN'ını yaz direk geliyor hesaba para.

Çok açıklayıcı bir cevap olmuş zaman ayırdığınız için teşekkür ederim 👍🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı