Binance pool mu Ethermine mı?

Tek kart olarak, Binance'deyim ama içim pek rahat değil. Ethermine kullanasım geliyor bazen etkin değil olarak gözüküyor Binance'de hiçbir zaman 27 mh yi alamadım 24 saat sonucunda 23-24-25 şeklinde bilmiyorum.

Tek kart olarak, Binance'deyim ama içim pek rahat değil. Ethermine kullanasım geliyor bazen etkin değil olarak gözüküyor Binance'de hiçbir zaman 27 mh yi alamadım 24 saat sonucunda 23-24-25 şeklinde bilmiyorum.
Ekran kartın ne kardeşim bide binance pool ve ethermine kullanan biri alarak sana şunu söyleyim o etkin değili sakın kafana takmıyorsun neden biliyormusun bende onu çok kafama takardım forumda konu bile açtım hatta ama hiç
Gerek yok çünkü binance 15 dk boyunca share gelmeyince etkin değile düşüyor ethermineda bakıyorum ben şimdi yeri geliyor 35 40 dk ağara gelmediğini gösteriyor sonra sahte gelince yeniden etkin oluyor o yüzden hiç kafana takma kankam

Ekran kartın ne kardeşim bir de Binance pool ve Ethermine kullanan biri alarak sana şunu söyleyim o etkin değili sakın kafana takmıyorsun neden biliyor musun bende onu çok kafama takardım forumda konu bile açtım hatta ama hiç
Gerek yok çünkü Binance 15 dk boyunca share gelmeyince etkin değile düşüyor Ethermine'da bakıyorum ben şimdi yeri geliyor 35 40 dk ağara gelmediğini gösteriyor sonra sahte gelince yeniden etkin oluyor o yüzden hiç kafana takma kankam

Teşekkür ederim cevabınız için 580 4 GB kullanıyorum. Etkin değil olduğu için 24 saatlik şeyi hemen düşüyor ona göre ödeme yapıyor o yüzden.

Teşekkür ederim cevabınız için 580 4 GB kullanıyorum. Etkin değil olduğu için 24 saatlik şeyi hemen düşüyor ona göre ödeme yapıyor o yüzden.
Kardeşim 4 GB ile eth kazma değerleri o yüzdende çok düşün 6 GB gerekiyor artık eth için 4 GB ekran kartı İçin en güzel kazançlı coin rave coin

Yeni konular

Geri
Yukarı