Ethermine ödeme limiti azaltılırsa komisyon azalır mı?

• Konuyu başlatan wpa9
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 636

wpa9

Kilopat
Selam arkadaşlar, Ethermine'da daha öncesinde kazım yaptım ama çok fee aldığı için Binance Pool'a geçmiştim. Şimdi tekrardan Ethermine'a geçeceğim ama fee ücretleri yüksek. Gas limitini düşük ayarlasam 10 gwei vb. hesaba para yatar mı? İllaki ağdaki gwei ücretinin 10'a mı düşmesi gerek? Geç gelsin bana sıkıntı yok ama az transfer ücreti alsın istiyorum.

24 saat açık olması gerekiyor bu sistemlerde değil mi ? Binance pool gibi. Kazmadığım zamanlar ortalama mı düşecek ?

24 saat açık olması gerekiyor bu sistemlerde değil mi ? Binance pool gibi. Kazmadığım zamanlar ortalama mı düşecek ?
Yok hocam bir dk link atayım. Kazdığınız eklenir 0,0005 olunca size ödenir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ethermine polygon ağını seçebilirsin. Ödemeyi MetaMask cüzdanına weth olarak yapıyor. Parayı çekmek istediğin zaman sushiswapten Weth'ni matic'e çevirirsin.

Sonra matic'i de Binance'ye atıp satabilirsin. Böylelikle fee çok çok ucuzlara geliyor.

Ethermine kullanıyorsanız "payout" kısmından Metamask ile matic ağı üzerinden ödeme alın. Mantık 2miner'in nano ödemesi gibi. Ücretsiz, sadece biraz uğraştırıyor, youtube'da anlatım var.

Genel mantık ortalamaya göre her yerde aynı ama binance ve kucoin tarzı yerlerde kaybın daha çok olur. 2miners btc şu an en mantıklısı.
Yanlış bilgi. Binance'de evet kayıp oluyor memnun olan yok neredeyse ama 1 haftadır Kucoin'deyim vadedileni veriyor.
378MH'lik rigim ile whattomine'a göre ödül gelirleriyle birlikte günlük 0.0053-0.0057 arası ETH kazmam gerek. Her zaman bu aralıkta veya üstünde oluyor. Üstelik cüzdanıma direkt ETH olarak düşüyor.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-01-26 at 09.15.36.jpeg
    WhatsApp Image 2022-01-26 at 09.15.36.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:

Geri
Yukarı