Ethermine vs 2Miners

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
Ethermine'da Gas ücreti aylık çekildiği taktirde 2Minersin verdiği Nanoyu USTD'ye çevirmedeki kayıptan aza denk geliyor gibi. Belki de aynı ama arada çok bir fark yok gibi. O anki Gas ücreti etkiliyordur gerçi ama siz ne düşünüyorsunuz?

Hesap yapalım aylık 100 dolar topladın.
şu an bakıyorum ethermine benden
114 gwei
Base: 113 | Priority: 1
$10.30 | ~ 3 mins: 0 secs

10 dolar istiyor.ama nano yu satarken binde 1 ile satıyorum.
oda 100 dolar yüzde 1 olsa 1 dolar yapar binde bir aldğına göre 0,1 centmi ?
evet haklısın 10 dolarla 0.1 cent arasında fark yok gibi.

Hesap yapalım aylık 100 dolar topladın.
şu an bakıyorum ethermine benden
114 gwei
Base: 113 | Priority: 1
$10.30 | ~ 3 mins: 0 secs

10 dolar istiyor.ama nano yu satarken binde 1 ile satıyorum.
oda 100 dolar yüzde 1 olsa 1 dolar yapar binde bir aldğına göre 0,1 centmi ?
evet haklısın 10 dolarla 0.1 cent arasında fark yok gibi.
O işe öyle olmuyor :D Saat 15'te kesiliyor hesabın sana geliyor belli bir süre sonra ondan sonra USDT'ye çevirirken yaklaşık 40 50 cent arası para kesiliyor değişimde.

Alttaki emirden satarsam zararım olmuyormuş ama beklemem gerekvoraya çıkması için.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-20-02-02-41-207_com.binance.dev.jpg
    Screenshot_2021-11-20-02-02-41-207_com.binance.dev.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 171
Eğer günlük çekim yapıyorsanız 2miners'ın NANO ödemesi en mantıklısı.
Ama haftada 1 veya ayda bir hesabınıza geçiriyorsanız 2miners'ın BTC ödemesi en mantıklısı, çünkü NANO çok oynayabilen bir coin ama BTC'de tutarsanız hem hesabınızı güzel yaparsınız hem de durduğu yerde değerlenen bir coine sahip olursunuz.

Ethermine'ın MATIC ödemesi de 2minersin NANO ödemesiyle aynı mantıkta, fakat Metamask cüzdan vs uğraştırıyor.

Ethermine'da Gas ücreti aylık çekildiği taktirde 2Minersin verdiği Nanoyu USTD'ye çevirmedeki kayıptan aza denk geliyor gibi. Belki de aynı ama arada çok bir fark yok gibi. O anki Gas ücreti etkiliyordur gerçi ama siz ne düşünüyorsunuz?
Hocam benim kafam çok karıştı. Ethermine da Kazım yapıyorum. 1 hafta sonra ödeme eşiğine ulaşacak. Yaklaşık 40 dolarlık bir kazanç gelecek.(sanırım 0.01 eth denk geliyor)
Ödeme ayarlarında üstteki seçeneği tıkladım ve 100 150 gwei diyor. Bir yerde 100 gwei 10 dolar yazıyor.(doğru mu yanlis mi bilmiyorum) eğer 10 dolarsa kazancınızı yuzde 25 i gaz ücretine mi gidecek? Ne anladık biz bu işten ? Bilgilendirirseniz sevinirim. Bir yerlerde bir htaa var bence..
Ekran görüntüsü bu hocam

Dosya Ekleri

• IMG_20211120_105057.jpg
    IMG_20211120_105057.jpg
    302,2 KB · Görüntüleme: 173
Son düzenleme:
Hocam benim kafam çok karıştı. Ethermine da Kazım yapıyorum. 1 hafta sonra ödeme eşiğine ulaşacak. Yaklaşık 40 dolarlık bir kazanç gelecek.(sanırım 0.01 eth denk geliyor)
Ödeme ayarlarında üstteki seçeneği tıkladım ve 100 150 gwei diyor. Bir yerde 100 gwei 10 dolar yazıyor.(doğru mu yanlis mi bilmiyorum) eğer 10 dolarsa kazancınızı yuzde 25 i gaz ücretine mi gidecek? Ne anladık biz bu işten ? Bilgilendirirseniz sevinirim. Bir yerlerde bir htaa var bence..
Ekran görüntüsü bu hocam
Hocam ne kadar geç çekersen o kadar iyi 1 dolar da çeksen o ücreti vereceksin 1000 dolar da. 2miners'e geçin bence ama Nano'yu satarken biraz fiyatı yükseltip satın yani kesintisiz olur o zaman.

Hocam ne kadar geç çekersen o kadar iyi 1 dolar da çeksen o ücreti vereceksin 1000 dolar da. 2miners'e geçin bence ama Nano'yu satarken biraz fiyatı yükseltip satın yani kesintisiz olur o zaman.
Teşekkür ederim hocam. Bu ardaa 1050ti için bana yardımda bulunmustunuz. Bilmiyorum hatırladınız mi ?
Bu arada bir soru sormak istiyorum hocam. Şu an phoneix miner kullanarak 6800 XT ile Kazim yapıyorum. Elimde 1 adet de 1070 var. Ben bir riser kullanarak 1070 i de sisteme bağlamak istiyorum. AMD için phoneix, Nvidia için trex programlarını aynı anda kullanabilir miyim ? Çünkü oyun oynarken 1070 i kullanıp kasımdan çıkarmak ve aynı zamanda 6800 ile tam hız kazım yapmaya devam etmek istiyorum. Phonex bildiğim kadariyla 2 ekran kartında da Kazım yapabiliyor. 1070 i devreden nasıl çıkaracağım? Yada phonex ayarlarına girip sadece 6800 u tanımlama şansım var mı? Biraz karışık oldu kusura bakmayın hocam. Ve ayrıca PCI exp 1 to 16 riser kullandığım zaman oyunlarda performans alabilecek miyim?

Sabrıniz ve yanitlariniz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam. Bu ardaa 1050ti için bana yardımda bulunmustunuz. Bilmiyorum hatırladınız mi ?
Power Limit açılmıyordu sanırım?
Bu arada bir soru sormak istiyorum hocam. Şu an phoneix miner kullanarak 6800 XT ile Kazim yapıyorum. Elimde 1 adet de 1070 var. Ben bir riser kullanarak 1070 i de sisteme bağlamak istiyorum. AMD için phoneix, Nvidia için trex programlarını aynı anda kullanabilir miyim ? Çünkü oyun oynarken 1070 i kullanıp kasımdan çıkarmak ve aynı zamanda 6800 ile tam hız kazım yapmaya devam etmek istiyorum. Phonex bildiğim kadariyla 2 ekran kartında da Kazım yapabiliyor. 1070 i devreden nasıl çıkaracağım? Yada phonex ayarlarına girip sadece 6800 u tanımlama şansım var mı? Biraz karışık oldu kusura bakmayın hocam. Ve ayrıca PCI exp 1 to 16 riser kullandığım zaman oyunlarda performans alabilecek miyim?

Sabrıniz ve yanitlariniz için çok teşekkür ederim.
Hocam valla ben de çok araştırdım ama sadece TRex'te bulabildim onun çözümünü onda da AMD ile kazım yapamazsın sanırım. Şu an ben de LHR kartlara ayar deniyorum kafam yanmış durumda 😆 Yeni konu açsan daha mantıklı olur ben yine denk gelirsem burdam yazarım sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı