Ethermine vs 2Miners

2 miners BTC bana göre en mantıklısı. Çok çok az komisyon alıyor ama elinde daha tutarlı bir coin oluyor. Zaten BTC ve ETH hareketleri artık çok benzer BTC düştü mü ETH de düşüyor. Kazım da 2 minersda yaklaşık Ethermine ile benzer. Ben bu sebepten 2 miners BTC kullanıyorum, 0.005 ETH olduğu zaman ödeme alıyorum.

Merhaba en uygun aktarım metodunu bulabildiniz mi?
2Miners'te kazdığım zamanlar Nano olarak alıyordum ödemeyi günlük ama ben Nano/ETH yapınca Nano düştüğü için zararım oluyordu. Sonra Ethermine'a geçtim. Benim gibi ETH ilerde değerlenir diye düşünüyorsanız Ethermine, yok ben harcarım derseniz Nano ya da BTC ile ödeme yapan 2Miners günlük USDT'ye çevirir sonra banka hesabınıza atarsınız. Bu ikisi arasında böyle. Diğerleri bu kadar kazandırmıyor diye biliyorum Binance vs

2Miners'te kazdığım zamanlar Nano olarak alıyordum ödemeyi günlük ama ben Nano/ETH yapınca Nano düştüğü için zararım oluyordu. Sonra Ethermine'a geçtim. Benim gibi ETH ilerde değerlenir diye düşünüyorsanız Ethermine, yok ben harcarım derseniz Nano ya da BTC ile ödeme yapan 2Miners günlük USDT'ye çevirir sonra banka hesabınıza atarsınız. Bu ikisi arasında böyle. Diğerleri bu kadar kazandırmıyor diye biliyorum Binance vs
Günlük çekim gerekmiyorsa Ethermine en stabil ve kafa yormayanı. 5-6 aydır Ethermine kullanıyorum. Toplam 10-15 dolar GAS ücreti ödemişimdir. Başkalarına göre önemli olabilir ama ben kafamın rahatlığına sayıyorum.

Günlük çekim gerekmiyorsa Ethermine en stabil ve kafa yormayanı. 5-6 aydır Ethermine kullanıyorum. Toplam 10-15 dolar GAS ücreti ödemişimdir. Başkalarına göre önemli olabilir ama ben kafamın rahatlığına sayıyorum.
Dün baktığımda gas ücreti 8-10 dolardı bir seferlik çok fazla bu oran.
Hemen çekilmiyor mu hocam, ne kadarlık bir kayıp söz konusu olur. Günlerce beklemiyoruz değilmi? Hiç yapmadığım için acemiyim kusura bakmayın.

Dün baktığımda gas ücreti 8-10 dolardı bir seferlik çok fazla bu oran.

Hemen çekilmiyor mu hocam, ne kadarlık bir kayıp söz konusu olur. Günlerce beklemiyoruz değilmi? Hiç yapmadığım için acemiyim kusura bakmayın.
2Miners her gün 0,0005 ETH olunca hesabına Nano olarak atıyor. Ethermine'da sen belirliyorsunuz Ethermine en az 8-10 kart ve biriktiren için mantıklı. Siz 2Miners'ten devam edin hocam kartınız azsa çoksa tekrar yazın :)

2Miners her gün 0,0005 ETH olunca hesabına Nano olarak atıyor. Ethermine'da sen belirliyorsunuz Ethermine en az 8-10 kart ve biriktiren için mantıklı. Siz 2Miners'ten devam edin hocam kartınız azsa çoksa tekrar yazın :)
Peki Nano dan Binance hesabına geliyor, ordan satıp tl ye çeviriyoruz oradaki kesinti ne kadar oluyor? Acemice sorular soruyorum ama bilmeyince malum :)

Peki Nano dan Binance hesabına geliyor, ordan satıp tl ye çeviriyoruz oradaki kesinti ne kadar oluyor? Acemice sorular soruyorum ama bilmeyince malum :)
Nano olarak Binance hesabına ordan Nano>ETH ya da Nano>USDT yapıp Binance TR hesabına ordan TL'ye çevirip Banka hesabına biraz karışık gibi ama bi dene yapamazsan video vs izle yine yapamazsan yazarsın :)

Nano dan direk TL ye çeviremiyor muyuz? Bu işlem zarar getirir mi?
Binancede Nano/TL şeklinde bir spot piyasası yok. %0.1 (1000 TL de 1TL) binance'in komisyonu eth gas fee ile karşılaştırıldığında hiç bir şey. Ama bence her gün Nano olarak ödeme almak mantıklı değil. Minimum ödeme tutarını yükseltin haftada bir filan ödeme alın bence. Yoksa zarara uğramamak için her gün aldığınız nanoları bozmak zorunda kalacaksınız. Veya BTC ile ödeme alın benim gibi en azından daha stabil.

Yeni konular

Geri
Yukarı