Ethermine yeni ödeme politikası (1 Haziran 2021)

24 saat sürekli mining yapmayanlar için binance'yi tavsiye etmiyorlar doğrumudur acaba ben günde 9-10 saat yapmaktayım ethermine üzerinden.Binanceye geçsem mi bilemedim.

24 saat sürekli mining yapmayanlar için Binance'yi tavsiye etmiyorlar doğru mudur acaba ben günde 9-10 saat yapmaktayım Ethermine üzerinden. Binance'ye geçsem mi bilemedim.

Şu an ben Binance'den yapiyorum tuhaf bir calismasi var kararsız çalışıyor bir anda 60mh kaziyor bir anda 15 sonra 30 bazen etkin degil diyor kazimi görmüyor. Ucreti dusuk gösteriyor. Benim kart 30 la kaziyor sabit lolminerda.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-09-14-11-38-46-514_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-09-14-11-38-46-514_com.android.chrome.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2021-09-14-11-33-57-651_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-09-14-11-33-57-651_com.android.chrome.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 59
Şu an ben Binance'den yapiyorum tuhaf bir calismasi var kararsız çalışıyor bir anda 60mh kaziyor bir anda 15 sonra 30 bazen etkin degil diyor kazimi görmüyor. Ucreti dusuk gösteriyor. Benim kart 30 la kaziyor sabit LolMiner'da.

Değerinden yüksek veya alçak kazması ekran kartının verilen işe gönderdiği share sayısından dolayı. Önemli olan 24 saat için o oranların toplamının ortalamasının ne değer verdiğidir. Yüksek kar derdiniz varsa Binance pool kullanmayın. Ethermine, flexpool gibi havuzları kullanın.

Değerinden yüksek veya alçak kazması ekran kartının verilen işe gönderdiği share sayısından dolayı. Önemli olan 24 saat için o oranların toplamının ortalamasının ne değer verdiğidir. Yüksek kar derdiniz varsa Binance pool kullanmayın.

Söz konusu yüksek kazanç değil de haftalik 0.005 kazimim vardi LolMiner'da binancepoolda 0.004 kazsin sorun yok 0.0035'den assagi olursa sorun olur benim için.

Ben tek kartla kazıyorum. Örnek veriyorum bir çekimde 4 dolar kesiyor. 15 gün de bir çekmek yerine 2 ay da bir çekersem. Bir kere mi 4 dolar ödemiş olurum yoksa 2 ay biriktirdiğim için 4 yerine 15 dolar mı keserler. Yani bekleyip tek sefer de daha çok mu çekmek mantıklı bu sistemler.
10 günde bir de çeksem aynı kesinti mi olmuş oluyor.

Ben tek kartla kazıyorum. Örnek veriyorum bir çekimde 4 dolar kesiyor. 15 gün de bir çekmek yerine 2 ay da bir çekersem. Bir kere mi 4 dolar ödemiş olurum yoksa 2 ay biriktirdiğim için 4 yerine 15 dolar mı keserler. Yani bekleyip tek sefer de daha çok mu çekmek mantıklı bu sistemler.

2 ayda bir çeksen bir kere ödersin ve daha karlı olur. Bekleyip tek seferde çekersen en karlı yoldur. Çekmediğin sürece kesinti alamazlar. 10 günde bir çekersen 10 günde bir kesinti olur.

Para miktarının önemi yok, 100 lira çekecek adamla 100k çekecek adamdan alınan para aynı. Uzun sürelerde çekerseniz zararı azaltmış olursunuz ama bunun riski var. Parayı acil ihtiyacınız oldu çekmeniz sıkıntı ya da 2 ay sonra ETH dip yapıp tüm kârınızı yiyebilir. 135 dolardan 110 dolara düştü benim mesela tam yüksekteyken çekebilseydim alıp satacaktım hemen.

Para miktarının önemi yok, 100 lira çekecek adamla 100k çekecek adamdan alınan para aynı. Uzun sürelerde çekerseniz zararı azaltmış olursunuz ama bunun riski var. Parayı acil ihtiyacınız oldu çekmeniz sıkıntı ya da 2 ay sonra ETH dip yapıp tüm kârınızı yiyebilir. 135 dolardan 110 dolara düştü benim mesela tam yüksekteyken çekebilseydim alıp satacaktım hemen.

Hüseyin bey haklı. Sonucta gaz orani kaç ise ona göre zarare diyorsun bu 10dolarda da ayni 100 dolardada ayni oran oluyor tek farkı emir verip başında beklemiyorsun.

Şu an ben Binance'den yapiyorum tuhaf bir calismasi var kararsız çalışıyor bir anda 60mh kaziyor bir anda 15 sonra 30 bazen etkin degil diyor kazimi görmüyor. Ucreti dusuk gösteriyor. Benim kart 30 la kaziyor sabit lolminerda.
9 saat Binance de,9 saat Ethermine de kazım yaptım aynı mh ile.Binance .0009,Ethermine .0011 Eth getirdi.Çok bir fark yok gibi ama 24 saat şeklinde denesek daha mantıklı olacak gibi.Ethermine den çekim için ödeyeceğimiz komisyonu düşünürsek Binance daha uygun gözüküyor ve Binancenin ödemeyi günlük yapması da ekstra artı.

9 saat Binance de, 9 saat Ethermine de kazım yaptım aynı mh ile. Binance. 0009, Ethermine. 0011 ETH getirdi. Çok bir fark yok gibi ama 24 saat şeklinde denesek daha mantıklı olacak gibi. Ethermine'den çekim için ödeyeceğimiz komisyonu düşünürsek Binance daha uygun gözüküyor ve Binance'nin ödemeyi günlük yapması da ekstra artı.

Sen bu testleri tam 1'er gün yapsan ya da 2'şer gün daha net sonuç verebilir. Kısa sürede bile Ethermine daha çok kazandırmış. Uzun vadede biriktirip tek seferde çekersen Ethermine daha karlı olacaktır.

Geri
Yukarı