Çözüldü Ethernet kablosu bağlı olmasına rağmen internet yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alifilans

Attopat
Daha fazla  
Dün akşam Driver Booster 9.5'den güncellemelerimi yaptım ve internetim kesildi yedeği yükleyemiyorum veya YouTube'daki sürücüyü kaldır tekrar yükle olmuyor. Aygıt Yöneticisi'nde bağdaştırıcının üzerinde ünlem işareti var. Kod 56.

IMG_20220819_131238.jpg
IMG_20220819_125636.jpg
IMG_20220819_125616.jpg
IMG_20220819_125612.jpg

Çözüm
Aygıtı kaldır ve sürücüyü kaldır. Ardından cihazınıza uygun Ethernet sürücüsünü yükleyin. Anakartınız nedir? Yardımcı olalım.

Sorunu çözdüm hocam çok teşekkürler çözümü ise telefondan CCleaner yükleyip USB aktarımı yardımıyla setup dosyasını bilgisayarıma attım ve kayıt defteri taramasını başlatıp yedek aldım sorunları gider butonuna basıp düzelttim.
Aygıt sürücüsünü silin. Telefonu usb ile bilgisayara bağlayıp internet paylaşımını usb üzerinden etkinleştirin. Daha sonra güncel ve doğru olan ethernet sürücüsünü yükleyin.
Hocam nasıl internet paylaşımını etkinleştiririm birde doğru ethernet sürücüsünün linkini atarmısınız

Aygıt sürücüsünü silin. Telefonu USB ile bilgisayara bağlayıp internet paylaşımını USB üzerinden etkinleştirin. Daha sonra güncel ve doğru olan Ethernet sürücüsünü yükleyin.

Hocam dediğinizi yaptım ama onda da hata alıyorum

Son düzenleme:
Dün akşam Driver Booster 9.5'den güncellemelerimi yaptım ve internetim kesildi yedeği yükleyemiyorum veya YouTube'daki sürücüyü kaldır tekrar yükle olmuyor. Aygıt Yöneticisi'nde bağdaştırıcının üzerinde ünlem işareti var. Kod 56.

Eki Görüntüle 1490796Eki Görüntüle 1490797Eki Görüntüle 1490799Eki Görüntüle 1490801

Aygıtı kaldır ve sürücüyü kaldır. Ardından cihazınıza uygun Ethernet sürücüsünü yükleyin. Anakartınız nedir? Yardımcı olalım.

Sorunu çözdüm hocam çok teşekkürler çözümü ise telefondan CCleaner yükleyip USB aktarımı yardımıyla setup dosyasını bilgisayarıma attım ve kayıt defteri taramasını başlatıp yedek aldım sorunları gider butonuna basıp düzelttim.

Çözüm

Geri
Yukarı