Ethmine vs Binance pool

Arkadaşlar sakin, 24 saat mining yapacağımı düşünürsek hangisi daha akıllıca? Hemen şimdi geçeceğim net bir fikir lazım.

Arkadaşlar sakin, 24 saat mining yapacağımı düşünürsek hangisi daha akıllıca? Hemen şimdi geçeceğim net bir fikir lazım.
Şu an Binance kullanın. Eğer gelecekte değiştirecek olursanız en azından bakiyeniz kalmaz, hepsini çekersiniz. Ethermine'dan Binance'a 1 hafta sonra geçmek istersen, 1 hafta boyunca kazdığın tüm ETH orada kalacak.

Çok teşekkürler, geçiş yapıyorum.

@ItsAllGoodman Ethmine'da 0.01611 ETH var, herhalde Binance geçersem 14 gün olduğunda yollarlar. Orada ETH kalmaz gibi.
Eğer öyleyse şu anda Ethermine'da da kazabilirsin. 14 gün içinde o bakiyeyi istesen de istemesen de göndecek çünkü. Ben 0 bakiye olduğunu düşünerekten söylemiştim.

Eğer öyleyse şu anda Ethermine'da da kazabilirsin. 14 gün içinde o bakiyeyi istesen de istemesen de göndecek çünkü. Ben 0 bakiye olduğunu düşünerekten söylemiştim.
Aradaki fark ne olur ki? Ha şimdi yollamış ha 14 gün içinde? Orayı anlayamadım.

En iyisi parayı yollasın bakiye sıfırlandığında Binance Pool'a geçerim. Teşekkürler fikirleriniz için.

Hocam 14 olduğuna emin miyiz? Bende mesela şöyle gösteriyor.
gfdgd.PNG

Aradaki var ne olur ki? Ha şimdi yollamış ha 14 gün içinde? Orayı anlayamadım.

En iyisi parayı yollasın bakiye sıfırlandığında Binance Pool'a geçerim. Teşekkürler fikirleriniz için.
Var yerine fark yazacaktınız sanırım. Şunu demek istemiştim: Şu an kararsız olduğunuzdan dolayı ikisinde de kazabilirsiniz Ethermine'daki bakiyeyi çekene kadar. Ondan sonra tam karar verirsiniz.
Hocam 14 olduğuna emin miyiz? Bende mesela şöyle gösteriyor.
Eki Görüntüle 1023033
Sizin 0.0026 Ethereum'unuz var. Eşiğe kalan değer kısmı sıfırlanıp 0.01'e ulaştığınızda çekebileceksiniz. Eğer 16 gün içerisinde o sınıra ulaşırsanız o gün gelecektir.

Var yerine fark yazacaktınız sanırım. Şunu demek istemiştim: Şu an kararsız olduğunuzdan dolayı ikisinde de kazabilirsiniz Ethermine'daki bakiyeyi çekene kadar. Ondan sonra tam karar verirsiniz.
Aynen fark yazacaktım :D. Tamamdır hocam teşekkürler, en iyisi dediğiniz gibi parayı yollayana kadar kazayım. Ondan sonraki 14 günlük sürece başlamadan Binance geçerim. En kötü denemiş olurum bir şey fark etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı