Binance Pool vs Ethermine

• Konuyu başlatan Miliq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 82
  • Görüntüleme 16B
1 Haziran'da politika değişti. Bakmanızı öneririm. Eski yöntem daha karlı duruyor ilk izlenimim.

Mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın. 1 Haziran tarihinden sonra ortalama 5-6 günde bir ödeme alabilirsiniz fakat daha fazla kesinti yaptığını söylüyorlar (denemedim).

Hocam bende daha yeni 0,01 ETH oldu öncesinde 2-3 gün ara verdim Ethermine'ye Next payout 5 gün yazıyorken şu an 27 gün yazıyor.

Yani bu 0.01 ETH'yi alabilmem için 27 gün mü beklemem gerekiyor?

Hocam bende daha yeni 0,01 ETH oldu öncesinde 2-3 gün ara verdim Ethermine'ye Next payout 5 gün yazıyorken şu an 27 gün yazıyor.

Yani bu 0.01 ETH'yi alabilmem için 27 gün mü beklemem gerekiyor?
Evet yeni sistem 0.1 ETH ödeme almak için 28 gün geçmesi gerek. 28'inci günde ödeme düşüyor. 14 gün olayı bitti.

Genel bir cevap vermiş olayım. Gelen yeni sistem ile matıc ağından ödeme yapılıyor ve kısa sürelerde daha küçük miktarlar ödeniyor. Şu ana kadar ulaşabildiğim bilgi bu oldu. Burada bir müddet daha eski ödeme yöntemiyle her ayın 28'nden ödeme alacağız. Belki temmuz ayı sonrasında bir değişiklik düşünebiliriz ama bizim için çok farkeden bir durum söz konusu olmuyor. Her ay bir kere ödeme almanın dezavantajı ise 28'inde ETH'nin fiyatının ne olacağını bilmeyişimiz. Bu riski alan devam edebilir. Almayan ise yeni ödeme yöntemini deneyebilir. Eğer güncel bir durum olurda öğrenirsem bilgilendirme yaparım mutlaka.

Kazdığın kadar miktarını 1-2 saatte bir nicecash hesabına otomatik aktarıyor.

Oradan ben Ltc'ye çevirip Binance hesabıma aktarıyorum.

Diğer coinlerde limit oluyor çünkü, XRP'de 25 mesela ETH'de 0.01 olması lazım.

Ltc 70 TL falan olunca çevirip aktarabiliyorsun.

Merak ettiğim bir şey var son güncellemeden ötürü binance pool geçmeyi düşünüyorum. Gününe göre değişiyor 16-20 saat arası kazımda bırakıyorum tek RX580 kartımı. Binance pool geçmek 24 saat çalıştıranlar için mi mantıklı arada kazımı bıraktığım saatler dolayısıyla Ethermine kıyasla kazancım düşer mi?

Merak ettiğim bir şey var son güncellemeden ötürü Binance pool geçmeyi düşünüyorum. Gününe göre değişiyor 16-20 saat arası kazımda bırakıyorum tek RX580 kartımı. Binance pool geçmek 24 saat çalıştıranlar için mi mantıklı arada kazımı bıraktığım saatler dolayısıyla Ethermine kıyasla kazancım düşer mi?

24 saat kazım yapmıyacaksan kesinlikle binancepool kullanma gelirin çok düşer.

Geri
Yukarı