Binance Pool vs Ethermine

• Konuyu başlatan Miliq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 82
  • Görüntüleme 16B
Benim şu an Ethermine hesabımda 0.01059 ETH var. Daha fazla mining yapmak istemiyorum.

Next payout kısmında ödeme 26 gün yazıyor, mining yapmasam artık 26 gün sonra bu tutar hesabıma geçer mi?

Benim şu an Ethermine hesabımda 0.01059 ETH var. Daha fazla mining yapmak istemiyorum.

Next payout kısmında ödeme 26 gün yazıyor, mining yapmasam artık 26 gün sonra bu tutar hesabıma geçer mi?
0.01'i geçtiği için geçer. Bende aynen senin gibi yapıp bıraktım Ethermine'yi. Bende de şu an 0.00995 var, 0.01'i geçince kazmayı bırakacağım. Binance Pool da devam edeceğim.

Genel bir cevap vermiş olayım. Gelen yeni sistem ile matıc ağından ödeme yapılıyor ve kısa sürelerde daha küçük miktarlar ödeniyor. Şu ana kadar ulaşabildiğim bilgi bu oldu. Burada bir müddet daha eski ödeme yöntemiyle her ayın 28'nden ödeme alacağız. Belki temmuz ayı sonrasında bir değişiklik düşünebiliriz ama bizim için çok farkeden bir durum söz konusu olmuyor. Her ay bir kere ödeme almanın dezavantajı ise 28'inde ETH'nin fiyatının ne olacağını bilmeyişimiz. Bu riski alan devam edebilir. Almayan ise yeni ödeme yöntemini deneyebilir. Eğer güncel bir durum olurda öğrenirsem bilgilendirme yaparım mutlaka.

Az önce yeni ödeme yöntemini kontrol ettim. Yeni polygon/matic denilen şey daha küçük miktarlarda ödeme almanızı sağlayan bir durum bu konuda hemfikiriz. Burada can sıkan mevzu ise metamask cüzdanımızdan Binance cüzdanımıza gelirlerimizi göndermek istediğimizde yavaş olan ağ ile göndermek yaklaşık 1.66$ kesinti alıyor, hızlı olan ağda göndermek istediğimizde ise 2.5$ kesinti yapıyor. Bu ağların ne kadar yavaş ve ne kadar hızlı olduğu ise mualla. Bu yüzden eski usul kazım yapmaya devam edeceğim. Bu kesintilerle geçmek isteyenler insanlar geçebilirler. İleride geçmeyi düşünürüm. Bahsedilen nicecash havuzunu duydum fakat denemedim.

arkadaşlar ethermine da 0.00429 bakiyem varken binancepool a geçtim. yani yaklaşık 12 dolarlık ethereumum içeride kaldı. 28 inde kalan bakiyem ödenir mi yoksa minimum 0.005 mi olmalı bakiye

Yeni konular

Geri
Yukarı