Çözüldü ETS 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

muhammet12128

Centipat
Arkadaşlar merhaba benim bilgisayarımda eskiden ETS 2 oynuyordum bilgisayara format attım Steam'den oyunu indirdim ama oyuna tıklıyorum açılıyor siyah ekran geliyor 2 saniye sonra otomatik kapanıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

Rapor paylaşın:

Recep Baltaş'ın bu konuyla ilgili videosu var youtube kanalında ona bakın hocam şipşak çözersiniz. Zamanında ben de çözmüştüm sağ olsun Recep abi :)

Hocam link var mı videonun bulamadım da.
GTA 5'te anlatılıyor ama genelde bu yazılımla rapor alıp buradan SS atarsanız yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTA 5'te anlatılıyor ama genelde bu yazılımla rapor alıp buradan SS atarsanız yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hata koduna aldırmayın yazılım diğer hatalar varsa da ayıklıyor gösteriyor

Hata koduna aldırmayın yazılım diğer hatalar varsa da ayıklıyor gösteriyor.

Tamam hocam sağ olun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı