ETS 2 açılmıyor

Ahmet_N34

Hectopat
Yer
Andromeda Gökadası
Daha fazla  
Gündüz oynadığım oyun sanırım benim yüzünden artık açılmıyor. Cheat Engine programı ile bir şeyler denedim ama sanırım başarısız oldum ve oyun beni atarak bir daha açılmamaya başladı. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Oyunu silip tekrar yükledim ve Steam üzerinde dosyaları doğrulayıp güncellemelerini yaptım. Ne yapmam gerekli?
Procress Monitor Logfile

Gündüz oynadığım oyun sanırım benim yüzünden artık açılmıyor. Cheat Engine programı ile bir şeyler denedim ama sanırım başarısız oldum ve oyun beni atarak bir daha açılmamaya başladı. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Oyunu silip tekrar yükledim ve Steam üzerinde dosyaları doğrulayıp güncellemelerini yaptım. Ne yapmam gerekli?
Procress Monitor Logfile
Eğer steam atölyesinden mod kullanıyorsan yeni güncelleme geldi ve bir çok mod eski sürümde daha güncellenmedi bu yüzden oyundan atma ve çökme yapabilir. Modların hepsini deaktif ederek girmeyi dene. Cheat Engine programı ile oyundan atmasının bir ilgisi olduğunu sanmıyorum kaç kere para ve level hilesi yaptım herhangi bir atma vs olmadı ki zaten olmaz da.

Eğer Steam atölyesinden mod kullanıyorsan yeni güncelleme geldi ve birçok mod eski sürümde daha güncellenmedi bu yüzden oyundan atma ve çökme yapabilir. Modların hepsini deaktif ederek girmeyi dene. Cheat Engine programı ile oyundan atmasının bir ilgisi olduğunu sanmıyorum kaç kere para ve level hilesi yaptım herhangi bir atma vs olmadı ki zaten olmaz da.

Hayır atölyeden bir mod kullanmıyorum. Sadece bir iki tane harita modu vardı onlar ile ilgili sandım ama silip tekrar yükleyince düzelmedi. Ne yapacağım bilmiyorum.

Hayır atölyeden bir mod kullanmıyorum. Sadece bir iki tane harita modu vardı onlar ile ilgili sandım ama silip tekrar yükleyince düzelmedi. Ne yapacağım bilmiyorum.
O zaman şu adımları sırasıyla deneyin;

1- Steam'e gir kütüphaneden ETS'ye sağ tıkla özelliklere girip steam cloudu kapat
2- ETS'ye gir ana menü önüne geldiğinde profilleri yönet penceresine tıkla ve kullandığın profili ve diğer profilleri sil sonra oyundan çık.
3- Steam kütüphaneden tekrar ETS'nin dosya doğrulamasını yap
4- Tekrar oyuna gir yeni bir profil oluştur ve oyuna girmeyi dene.

Eğer bu adımları yaptığında oyun yine kapanırsa büyük ihtimalle oyun dosyalarını falan bozmuş olmalısın. Ona geri dönüş yaptığında bakarız.

Mevcut save dosyasını ETS2 dosyalarından başka bir yere çekerek oyuna girmeyi deneyin bir de. Eğer o olursa Steam Cloud'dan başka tarihe ait bir save dosyası indirip onu yükleyebilirsin.

Steam Cloud'u Görüntüle adresinden Steam Cloud'a kayıtlı tüm oyunlarınızın save dosyalarını bulabilir ve indirebilirsiniz, yani en son kayıtlı save dosyasını indirmek yerine bu sabahkini veya hileyi yapmadan önce olan bir save dosyası var ise onu indirip mevcut save dosyalarıyla değiştirmeyi deneyin.

O zaman şu adımları sırasıyla deneyin;

1- Steam'e gir kütüphaneden ETS'ye sağ tıkla özelliklere girip Steam Cloud'u kapat.
2- ETS'ye gir ana menü önüne geldiğinde profilleri yönet penceresine tıkla ve kullandığın profili ve diğer profilleri sil sonra oyundan çık.
3- Steam kütüphaneden tekrar ETS'nin dosya doğrulamasını yap.
4- tekrar oyuna gir yeni bir profil oluştur ve oyuna girmeyi dene.

Eğer bu adımları yaptığında oyun yine kapanırsa büyük ihtimalle oyun dosyalarını falan bozmuş olmalısın. Ona geri dönüş yaptığında bakarız.

ETS 2'ye giremiyorum siyah ekran geliyor arkada intro çalıyor ardından 5 saniye sonra kapanıyor uygulama kendi kendine.

Mevcut Save dosyasını ETS 2 dosyalarından başka bir yere çekerek oyuna girmeyi deneyin bir de. Eğer o olursa Steam Cloud'dan başka tarihe ait bir Save dosyası indirip onu yükleyebilirsin.

Steam Cloud'u Görüntüle adresinden Steam Cloud'a kayıtlı tüm oyunlarınızın Save dosyalarını bulabilir ve indirebilirsiniz, yani en son kayıtlı Save dosyasını indirmek yerine bu sabahkini veya hileyi yapmadan önce olan bir Save dosyası var ise onu indirip mevcut Save dosyalarıyla değiştirmeyi deneyin.

Oyunu sildiğim için hesaplar ve klasörler bilgisayardan da kalktı. Yani hesap sadece Steam Cloud'da kayıtlı bilgisayardan silindi.

ETS 2'ye giremiyorum siyah ekran geliyor arkada intro çalıyor ardından 5 saniye sonra kapanıyor uygulama kendi kendine.

Şu konuya bir göz atmanı rica edeceğim karşılaştığın sorun bu sorunla birebir aynı mı?

Şu konuya bir göz atmanı rica edeceğim karşılaştığın sorun bu sorunla birebir aynı mı?
Evet, benzer.
Şu an direcxt sürümüm DirectX 12.

Yeni konular

Geri
Yukarı