Çözüldü ETS 2 ban sonrası oyna basıyorum geri kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 10 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
Selam ETS 2'den dün ban yedim maalesef ban ama Truckers MP'den yedim. Sonra bugün bir normal ETS 2 gireyim dedim taki oynaya bastığımda geri kapanıyor. Oyunu doğruladım, Config sildim eski hesapları sildim gene olmadı neden sebebi nedir?

Cevap?

Selam ETS 2'den dün ban yedim maalesef ban ama Truckers MP'den yedim. Sonra bugün bir normal ETS 2 gireyim dedim taki oynaya bastığımda geri kapanıyor. Oyunu doğruladım, Config sildim eski hesapları sildim gene olmadı neden sebebi nedir?

Cevap?

Emoji atacağınıza yardım edin çünkü hiç açılmıyor.

Cevap?

Emoji atacağınıza yardım edin çünkü hiç açılmıyor.

Arkadaşlar gerek kalmadı arkada kayıt programı açıktı desktop modunda olduğu için açılmıyordu. Kapattım açıldı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı