ETS 2 E6500 sistemde çok kasıyor

Pro_Sandly

Hectopat
Arkadaşlar ETS 2'yi 1 yıl önce satın aldım. Yükledim. Şu anki sürümüm 1.32 yani 1.32 sürümüne çektim. Oyun felaket kasıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Sistem:
İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz 2.93 GHz.
Takılı RAM: 2,00 GB.
Sistem türü: 32 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Kalem ve dokunma: Bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok.
Sistem: Windows 10 Home.

@Pro_Sandly En düşük bütçe ile o oyunu oynatayım sana ;

İlk iş HDD yi biçimlendirip tüm bölümleri siliyorsun. Tek 1 bölüm olacak. Ondan sonra 50TL ye 8600GT, 20TL ye de 2GB RAM daha bulup anakarta takıyorsun. Ondan sonra temiz kurulum ile Win7x64 Home Basic yüklüyorsun. Ondan sonra oyunu oynayabilirsin.
size ulaşabileceğim bir adres varmı ?

Hocam öncelikle sistem ddr2 ve eski bir sistem ets 2 minimum gereksinimler:
  • İşlemci: 2.4 GHz.
  • Bellek: 2 GB RAM
sadece işlemci ve bellekten verdim örneği ve siz minimum özelliklerdesiniz ekran kartınızın gücüne baglı olarak grafikleri indirin o da olmassa maalesef ekran kartı veya sistemdeğiştirmekten başka çözüm yolu yoktur.
1.32 sürümünü bilmiyorum da şu an 4 gb minimum gereksinimi var oyunun. Anakartın 4gb ram desteklemesi de lazım.

Yazılması gereken cevabı yazdım anca o şekilde oynar saçma sapan şeyler yazmayın yok drver indir yok OC yap. Başka türlü oynayamaz.

@Casper Neo Araştırırsa bulur 9800GT'yi 60TL ye aldım. 450W +80PSU'yu 10TL ye aldım... Neler neler.

@Pro_Sandly Yazdık dostum işte ne yardımı daha? LetGo ve Sahibinden ilan kovalayacaksın bulup yazdıklarımı sırayla yapacaksın. Formattır montajdır bilmiyorum dersen araştırıp öğreneceksin bu forumda da başka forumda da sürüyle kaynak var.

@Casper Neo neyin linki kardeş? PSU'yu bit pazarından aldım 9800GT'yi de sahibinden den 2 sene önce almıştım linki niye istiyon 😀 Aramak lazım uğraşır mıyım? Tabii ki de uğraşamam buraya zor vakit ayırıyorum. 4GB DDR3 RAM +ATI HD3600 PRO + G41 anakartı geçen sene 150TL ye aldım adam elindeki FX4300 işlemciyi de 50'ye vereyim dedi istemedim. Takip edersen bu tür ilanlar denk gelebilir.
250 TL ye 9800GT buldum. idealmidir ? @Elektrikci_Hasan
Değil. Ederi en fazla 100TL hadi dolar falan arttı o yüzden 150 verilir ama 1 kuruş fazla verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı