ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma

• Konuyu başlatan Fozy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 708

Fozy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRİX B550-E GAMİNG
MSİ RTX 3060 VENTUS 12GB
RYZEN 5 5600
KİNGSTON HYPERX (8x4) 32GB FURY BEAST DDR4 3200MHZ
LOGİTECH G PRO X WİRELESS
STEELSERİES APEX 5
RAZER BASİLİSK X WİRELESS
ETS 2'de hız sınırı kaldırmak istiyorum YouTube'da bazı videolar izledim ancak bende böyle gözüküyor. Çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2023-11-01_205108559.png
    resim_2023-11-01_205108559.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 114
Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2'de hız sınırı kaldırmak istiyorum YouTube'da bazı videolar izledim ancak bende böyle gözüküyor. Çözümünü bilen var mı?
Eğer TruckersMP için soruyorsanız her sunucunun bir hız sınırı var kaldıramazsınız.

Oynanış kısmından Hız Sınırlayıcıyı kapatarak kaldırabilirsiniz ama Truckers MP'de kalkmıyor diyebiliyorum.

Normal modda ayarlardan hız sınırlayıcısını kapatın. Truckersmp de ise SİM1 de 110 sınır var ve bu kaldırılamaz. SİM2 de sınır yok. Oraya girebilirsiniz.

Hız limitinin üstü gri olduğunu görüp yola çıkarak sanırım Truckers MP modunda istiyorsunuz ama onda yapamazsınız yapılsa aşırı saçma olurdu zaten millet 200 ile trollerdi birbirini.

Büyük ihtimalle bir World Of Trucks etkinliği yapıyorsunuz ama WoT etkinliklerinde 90'ı geçmeniz mümkün değil.
Anca yokuş inerken 90 km/h'in üstüne çıkarsınız ama gaz yemez yani yine 90 olur. Ek olarak hız sabitleyici de 90 üstünde çalışmaz.
TruckersMP ile bunun da alakası yok. Evet sunucuların limiti var ama bu şey sadece 90 km/h sınırıyla ilgili, TMP ile ilgisiz.

Büyük ihtimalle bir World Of Trucks etkinliği yapıyorsunuz ama WoT etkinliklerinde 90'ı geçmeniz mümkün değil.
Anca yokuş inerken 90 km/h'in üstüne çıkarsınız ama gaz yemez yani yine 90 olur. Ek olarak hız sabitleyici de 90 üstünde çalışmaz.
TruckersMP ile bunun da alakası yok. Evet sunucuların limiti var ama bu şey sadece 90 km/h sınırıyla ilgili, TMP ile ilgisiz.
TMP ile ilgisiz olduğunu neye dayanarak söylediniz ben anlamadım?

TMP ile ilgisiz olduğunu neye dayanarak söylediniz ben anlamadım?
Fotoğrafta o kutucuğunun gri olduğunu ve tıklanamadığını görüyoruz. Bu durum ise sadece WoT etkinliği yaparken oluyor diye biliyorum. Ayrıca bu ayar 90 km/h ile ilgilidir yani SP ve TMP'de aynı çalışır. Evet, TMP'de sunucunun hız sınırı yasal bir şekilde yokuş inerken hızın artması hariç geçilemez ama bunun onla ilgisi yok.

Fotoğrafta o kutucuğunun gri olduğunu ve tıklanamadığını görüyoruz. Bu durum ise sadece WoT etkinliği yaparken oluyor diye biliyorum. Ayrıca bu ayar 90 km/h ile ilgilidir yani SP ve TMP'de aynı çalışır. Evet, TMP'de sunucunun hız sınırı yasal bir şekilde yokuş inerken hızın artması hariç geçilemez ama bunun onla ilgisi yok.
Bilgi için teşekkürler.

Geri
Yukarı