Çözüldü ETS 2 işçiler greve çıktı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YakupAziz

Hectopat
Yer
SFYA Digital
Merhaba değerli sosyal üyeleri, aşağıda da göreceğiniz üzere büyük çaplı bir ETS 2 kariyerim var ve bir sürü şirket aracım, çalışanım var. Bu çalışanlarımdan 5 tanesi günlerdir çalışmayı durdurdu (oyun içi) ve tırlarım öylece Berlin'de bekliyor. Şirketten çıkarmak istiyorum ama çoğu iyi ve yetenekli şoförler. Uyku simulasyonu, hız sınırı ve cezalar gibi kritik gerçekçilik taşıyan ayarlarım açık. Düzenli olarak uyuduğuma rağmen durum bundan ibaret. Yardımcı olursanız sevinirim.

1695393016831.png

1695393330965.png

Çözüm
İngilizce forumlara göz attım ve sorunu çözmek için denedikleri şeyler şunlar:

Şoförleri başka garaja taşımak.
Şoförlere yeteneklerine uygun olmayan dorseleri vermemek (ADR'si olmayan şoföre yakıt tankı verince çalışmıyormuş).

Aynı olay bir kez daha başınıza geldiğinde bu yöntemleri denerseniz şoförleri kovmanıza gerek kalmayabilir.
Merhaba değerli sosyal üyeleri, aşağıda da göreceğiniz üzere büyük çaplı bir ETS 2 kariyerim var ve bir sürü şirket aracım, çalışanım var. Bu çalışanlarımdan 5 tanesi günlerdir çalışmayı durdurdu (oyun içi) ve tırlarım öylece Berlin'de bekliyor. Şirketten çıkarmak istiyorum ama çoğu iyi ve yetenekli şoförler. Uyku simulasyonu, hız sınırı ve cezalar gibi kritik gerçekçilik taşıyan ayarlarım açık. Düzenli olarak uyuduğuma rağmen durum bundan ibaret. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1953102

Eki Görüntüle 1953116
Nasıl olmuş bu iş??? İşçileri işten çıkarıp yeni işçi alın bence

Nasıl olmuş bu iş? İşçileri işten çıkarıp yeni işçi alın bence.

İmkanı yok hocam. Bunları eğitmek için saçımı süpürge ettim günlerce çalıştırdım. Şimdi 5.0 puanlı işçiyi atıp 1.5 puanlı işçiyi alırsam yazık olur verdiğim emeklere :(

Hocam bu işçilerde iş beğenmiyor km başı 200 lira veriyorum öp başına koy.

Bunu biz ayarlayabiliyor muyduk?
Ulan ne gerçekçiymiş oyun :D ben sadece tır kısmında gerçekçi sanıyordum.

Bunu biz ayarlayabiliyor muyduk?
Ulan ne gerçekçiymiş oyun :D ben sadece tır kısmında gerçekçi sanıyordum.

Ne kadar işçiye verdiğin ücreti vesaire ayarlayamasanda, işçinin km başına aldığı ücret ve teslimat başına aldığı ücretler var. Oyun aslında bir şirket kurma oyunu fakat bizim türklerde o vizyon olmadığı için Tmp'de tek teker yapmak için oyunu alıyorlar :D.

Arkadaşlar sorunumun çözümünü buldum. Eğer çalışmayan işçileriniz ya da para kazandırmayan işçileriniz var ise, bu işçiler ya emekli olmuştur ya da kazandığı paraları bir köşede karılarla yiyordur. Bu işçileri en kısa sürede şirketinizden çıkararak yeni işçiler alıp çalıştırabilirsiniz. Eğitimli işçilerin çıkması insanı biraz üzüyor fakat bu durum böyle. Çalışmayana ekmek yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı