ETS 2 perma ban itirazı nasıl olmalı?

Burak_Toprak

Decapat
Makaleler
3
Yer
Lingshan Island
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i7-13700KF 3.40GHz
Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12GB
Ram: Kingston Fury Beast KF436C18BBK2/32 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz
Anakart: MSI PRO B660M-B DDR4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 4600
Ssd: Kingston NV2 SNV2S/2000G 2TB 3500/2800MB/s
Merhaba 2 yıl önce Truckers MP'den §2.1 - Hacking/Bug/Feature abusing - permanent ban sebebi ile ban yedim. Ancak yemin ederim ki hiçbir hile vs kullanmamıştım ne olduğunu anlayamadım. Video kaydını aşağıya bırakacağım. Tam trafik ışığının orada ilerlerken müzik açmak için yanlışlıkla Alt+Tab attığımı hatırlıyorum ve ondan sonra ne olduğunu hatırlamıyorum.

PC kötüydü internet de kötüydü. Yüksek pingden ve düşük FPS sebebi ile bu facianın gerçekleştiğini düşünüyorum. İtiraz hakkım yalnızca 1 tane kaldı kaldırtması her ne kadar imkansıza yakın gibi görünsede. Yine de bir şansımı denemek istiyorum. İtiraza ne yazmam konusunda öneriniz var mı teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Perma banlar kalktı ama hileciler için değil. Ayrıca ping varsa bile dolu olan ters şeritten gidiyorsun, kanıtlama imkanın sıfır.

2.1 maddesi sadece hileyi kapsamaz, bugları da kapsar. Bunun yanında, bilgisayarınız ve internetiniz nedeniyle oluşan durumlar sizin sorumluluğunuzda, kurallarda yazıyor.

İtirazınızın en azından ciddiye alınabilmesi için ekran kaydı kanıtınız olmalı.

Bunu kanıtlamanın imkanı yok hocam bu tarz bir hile vardı bir ara oyuncuların içinden geçip fırlatıyordu o hile zannedip banlamışlar çok geçmiş olsun.

Merhaba 2 yıl önce Truckers MP'den §2.1 - Hacking/Bug/Feature abusing - permanent ban sebebi ile ban yedim. Ancak yemin ederim ki hiçbir hile vs kullanmamıştım ne olduğunu anlayamadım. Video kaydını aşağıya bırakacağım. Tam trafik ışığının orada ilerlerken müzik açmak için yanlışlıkla Alt+Tab attığımı hatırlıyorum ve ondan sonra ne olduğunu hatırlamıyorum.

PC kötüydü internet de kötüydü. Yüksek pingden ve düşük FPS sebebi ile bu facianın gerçekleştiğini düşünüyorum. İtiraz hakkım yalnızca 1 tane kaldı kaldırtması her ne kadar imkansıza yakın gibi görünsede. Yine de bir şansımı denemek istiyorum. İtiraza ne yazmam konusunda öneriniz var mı teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam zaten 2 sene olmuş, kanıtlama imkanınız sıfır. Yeni hesap dışında bir çareniz yok.

Yine de herkese teşekkür ediyorum yapacak bir şey yok Single Player'den devam edeceğim.

Geri
Yukarı